WP
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Najwyższy człowiek świata szuka miłości

Najwyższy człowiek świata, Turek Sultan Koesen, który ma aż 2,465 metra wzrostu, marzy o znalezieniu "swojej drugiej połowy".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Najwyższy człowiek świata szuka miłości
(AFP)
WP

26-letni olbrzym jest rekordzistą nie tylko pod względem wzrostu. Ma też największe na świecie dłonie - o długości 27,5 cm i najdłuższe stopy - 36,5 cm - poinformował przedstawiciel Księgi Rekordów Guinnessa.

Olbrzym z Turcji ma nadzieję, że gigantyczna wielkość pomoże mu zrealizować marzenia: "zwiedzić świat i mieć samochód na swoją miarę". Lecz jego największe marzenie to ożenić się i mieć dzieci. - Szukam miłości - powiedział.

Koesen jest tak wysoki z powodu guza, który uniemożliwiał zahamowanie wzrostu. Mężczyzna przestał rosnąć dopiero rok temu, po usunięciu guza.

WP
Polub WP Wiadomości
WP
WP