Trwa ładowanie...
dl8oqok

Największy w Polsce zlot foodtrucków na PGE Stadionie Narodowym w Warszawie

Ten niezwykły, bo największy w kraju zlot "jadłowozów" odbędzie się w najbliższą sobotę, 29 sierpnia w godz. 12.00-18.00. Impreza organizowana na błoniach PGE Narodowego przyciągnie wielu miłośników mobilnej gastronomii. Na stadionie pojawi się aż 80 foodtrucków, a organizator imprezy uruchomi w dniu <ahref="http://wawalove.pl/Szukaj/wydarzenie">wydarzenia specjalną aplikację na urządzenia mobilne. Umożliwi ona dostęp zarówno do profili poszczególnych wystawców zlotu, jak również ich dokładnego menu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Największy w Polsce zlot foodtrucków na PGE Stadionie Narodowym w Warszawie
(WawaLove.pl)
dl8oqok

Oprócz tego odbędą się drugie burgerowe mistrzostwa, w których wezmą udział m.in. Parowar Faceta, Gotowanie z pasją oraz Subiektywny Ranking Warszawskich Burgerowni. Spośród foodtrucków zostaną wyłonieni najlepsi kucharze, którzy będą oceniani przez specjalny, 20-osobowy skład sędziowski. Co ciekawe, w jury mogli zasiąść wszyscy chętni. Wystarczyło zgłosić swój akces do organizatora imprezy z krótkim uzasadnieniem oraz indywidualną motywacją. Trójka szczęśliwców będzie miała okazję zjeść, zupełnie za darmo, kilkanaście burgerów i poddać je fachowej ocenie. Z kolei mistrzowie kuchni otrzymają atrakcyjne nagrody, ufundowane przez partnerów wydarzenia.

Przypomnijmy, że pierwszy zlot miał miejsce dwa lata temu, a tytuł Mistrza Burgerowego trafił do Kill Grill Burger & Sandwich Bar. O tym, kto okaże się najlepszy podczas tegorocznej edycji, przekonamy się już w najbliższą sobotę. Szczegóły wydarzenia dostępne są tutaj. Organizatorzy serdecznie zapraszają wszystkich miłośników dobrej kuchni. Wstęp wolny.

dl8oqok

Podziel się opinią

Share
dl8oqok
dl8oqok
Więcej tematów