Trwa ładowanie...
d46rzn1

Nagrano słowa Dudy o Macierewiczu. Mocne komentarze

W czwartek upubliczniono słowa, jakie wypowiedział Andrzej Duda o Antonim Macierewiczu podczas obchodów Święta Niepodległości. Nie mogły pozostać bez reakcji. Zaskakująca wypowiedź wywołała komentarze na portalach społecznościowych.
Share
Andrzej Duda i Antoni Macierewicz na uroczystościach 11 listopada
Andrzej Duda i Antoni Macierewicz na uroczystościach 11 listopadaŹródło: East News
d46rzn1

W czwartek wieczorem na Twitterze pojawiło się nagranie z obchodów Święta Niepodległości w Warszawie.

Prezydenta Andrzeja Dudę zapytano m.in. o relacje z szefem MON. - Panie prezydencie, co z panem Antonim, dogadacie się jakoś panowie? - zapytał jeden z uczestników uroczystości.

- Jak będzie wobec uczciwych oficerów stosował takie ubeckie metody, jak Platforma stosowała wobec niego, to będzie kiepsko - odpowiedział prezydent.

Słowa Dudy nagrał przypadkowo obcokrajowiec, który był 11 listopada w Warszawie.

d46rzn1

Te słowa wywołały burzę w sieci.

"Prezydent Duda zarzuca Macierewiczowi stosowanie ubeckich metod. Słusznie. Ale po co zasłaniać się PO? Sam prezydent teraz się przekonał, że słusznie służby odebrały Macierewiczowi poświadczenie bezpieczeństwa" - skomentował na Twitterze Tomasz Siemoniak.

Na powątpiewania internautów, że być może nagranie zostało zmontowane, Siemoniak odpisał, że jego zdaniem prezydent tak właśnie uważa.

d46rzn1

Napisał wprost o kompromitacji.

Komentarzy jest dużo więcej.

W sieci pojawiają się głównie opinie, krytykujące prezydenta. "Szanowny Pan Prezydent nie ma za grosz klasy", "Konsekwentnie niszczy swoje zaplecze", wyborcze", "Nieodpowiedzialny dzieciak i tyle" - czytamy między innymi.

d46rzn1

Zobacz także: Duda i Macierewicz: czy jest między nimi konflikt?

d46rzn1

Podziel się opinią

Share
d46rzn1
d46rzn1
Więcej tematów