Trwa ładowanie...
d1xq0ax

Naczelny "Super Expressu" z nową fuchą. U byłego rzecznika PiS

Sławomir Jastrzębowski zostanie udziałowcem i prezesem firmy R4S, należącej do Adama Hofmana.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Adam Hofman pełnił funkcję rzecznika PiS od 2010 roku
Adam Hofman pełnił funkcję rzecznika PiS od 2010 roku (PAP, Fot: Leszek Szymański)
d1xq0ax

O sprawie jako pierwsze poinformowało Radio Zet. Wirtualnej Polsce udało się potwierdzić te doniesienia. Do PR-owskiej spółki Hofmana Jastrzębowski ma trafić w czerwcu.

Sławomir Jastrzębowski żegna się z dziennikarstwem po 11 latach pracy. Stanowisko redaktora naczelnego "Super Expressu" objął w grudniu 2007. W październiku 2014 roku zaś, funkcję redaktora naczelnego Grupy Super Express, w skład której wchodzą wszystkie produkty tej marki (gazeta drukowana, serwis internetowy se.pl, wydania zagraniczne, aplikacje mobilne oraz wydawnictwa tematyczne).

Za jego szefostwa "SE" umocnił swoją pozycję, agresywnie walcząc na rynku z "Faktem".

d1xq0ax

Wiedza, profesjonalizm, intuicja

R4S jest jedną z czołowych firm doradczych na rynku. Jej siedziba znajduje się w Warszawie. Zajmuje się: public relations, public affairs, komunikacją kryzysową i media relations.

"Prowadząc skuteczną komunikację budujemy trwałe relacje z otoczeniem, które stają się fundamentem do realizacji biznesowych celów (...) Wiedza, profesjonalizm, intuicja, inicjatywa, innowacyjne i indywidualne podejście do realizowanych działań oraz otwartość i umiejętność słuchania to gwarancja naszej skuteczności (...) Budujemy akceptację dla realizowanych projektów biznesowych, tworząc unikatowe strategie komunikacyjne, których realizacja prowadzi Klienta do oczekiwanego sukcesu" - czytamy na stronie internetowej spółki.

Oprócz Hofmana i Jastrzębowskiego do grona partnerów zarządzających i udziałowców firmy należą Mariusz Sokołowski (były wieloletni rzecznik prasowy Policji) oraz Michał Wiórkiewicz (w latach 2005-2007 asystent i doradca prezesów rady ministrów).

d1xq0ax

Afera madrycka

Adam Hofman pełnił funkcję rzecznika PiS od 2010 roku. Od 2011 r. był w składzie komitetu politycznego partii. Jego karierę polityczną przekreślił wyjazd w 2014 r. w towarzystwie Mariusza A. Kamińskiego i Adama Rogackiego na delegację do Madrytu. Politycy zgłosili wyjazd samochodem, w rzeczywistości skorzystali z usług tanich linii lotniczych. W listopadzie 2014 roku polityk został wykluczony z PiS.

Zobacz także: Poseł PO komentuje rządy PiS. "Jestem przekonany, że za dwa lata już ich nie będzie"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1xq0ax

Podziel się opinią

Share
d1xq0ax
d1xq0ax
Więcej tematów