Trwa ładowanie...
dycwj3j

Na poznańskim Grunwaldzie spłonęły trzy samochody. Podpalacz trafił do aresztu

21-latek podpalił opla astrę, ale ogień zajął też dwa zaparkowane obok samochody. Mężczyzna został już zatrzymany. Podpalaczowi grozi do 5 lat więzienia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Na poznańskim Grunwaldzie spłonęły trzy samochody. Podpalacz trafił do aresztu
(KWP w Poznaniu)
dycwj3j

W niedzielę, 7 września, w godzinach rannych poznańscy policjanci otrzymali zgłoszenie o palących się samochodach na jednym z parkingów na Grunwaldzie. Spłonęły samochody marek: opel, ford i skoda.

Dzięki uzyskanym informacjom i przeprowadzonym działaniom funkcjonariusze policji zatrzymali podejrzanego o podpalenie 21-letniego mieszkańca Poznania.

- Mężczyzna początkowo nie przyznawał się do popełnionego przestępstwa. Po niedługim jednak czasie okazał skruchę i o wszystkim opowiedział kryminalnym - relacjonuje Patrycja Banaszak z zespołu prasowego wielkopolskiej policji. - 21-latek był już wcześniej notowany w policyjnych kartotekach - dodaje.

Jak się okazało, mężczyzna podpalił tylko jeden samochód - opla astrę, ale ogień zajął też dwa zaparkowane obok samochody. Straty oszacowano na kwotę ponad 20 tys. zł. Za popełnienie przestępstwa uszkodzenia pojazdów podpalaczowi grozi do 5 lat więzienia.

dycwj3j

Podziel się opinią

Share
dycwj3j
dycwj3j
Więcej tematów