Trwa ładowanie...
d2b75at

Na Ochocie ktoś oblał przechodniów nieznaną substancją. Sprawcy poszukuje policja

Policja poszukuje osoby, która ma związek z oblaniem przypadkowych przechodniów przy ulicach: Grójeckiej i Szczęśliwickiej. Troje pokrzywdzonych musiało zostać odwiezionych do szpitala. Już na miejscu okazało się, że szczęśliwie obrażenia nie są duże i wkrótce zostali wypisani do domów. Służby badają jeszcze, jakiego rodzaju ciecz była użyta do tego ataku.
Share
Na Ochocie ktoś oblał przechodniów nieznaną substancją. Sprawcy poszukuje policja
Źródło: WawaLove.pl
d2b75at

- Na szczęście nie była to substancja zagrażająca życiu i zdrowiu pokrzywdzonych. Funkcjonariusze przesłuchują świadków i badają szczegółowe okoliczności tego zdarzenia po to, by jak najszybciej ująć sprawcę - powiedziała WawaLove.pl podkom. Edyta Wisowska, oficer prasowy Komendanta Rejonowego Policji Warszawa III. - Do mieszkańców dzielnicy apelujemy jednak o czujność oraz zachowanie rutynowych środków ostrożności - dodaje Wisowska.

Warto podkreślić, że dwa zdarzenia miały miejsce około godz. 14.00, natomiast kolejne trzy godziny później. Do czasu ujęcia sprawcy warto zwracać szczególną uwagę na podejrzanie zachowujące się osoby i każdy taki przypadek zgłaszać policji. Z kolei funkcjonariusze zapewniają, że złapanie autora tych ataków jest wyłącznie kwestią czasu.

d2b75at

Podziel się opinią

Share
d2b75at
d2b75at
Więcej tematów