Trwa ładowanie...

Muszą znaleźć pomysł na Pierwszą Damę

Anna Komorowska nigdy nie ukrywała, że marzy o spokojnym życiu, z dala od medialnego zgiełku i blasku fleszy. Realizowała się jako matka i żona, bo to dom był dla niej zawsze najwyższą wartością. Czy Anna Komorowska odnajdzie się w roli Pierwszej Damy?. - Sztabowcy muszą znaleźć na nią jakiś pomysł - mówi "Polsce - The Times" specjalista ds. marketingu politycznego, Wojciech Jabłoński.

Muszą znaleźć pomysł na Pierwszą DamęŹródło: PAP
d2ska31
d2ska31

Zdaniem Jabłońskiego, w trakcie kampanii Anna Komorowska zaskoczyła. - Wszyscy spodziewali się zobaczyć przytłamszoną kurę domową. Z wywiadów, jakich udzieliła wyłonił się jednak obraz kobiety inteligentnej, wykształconej, ale co ważne - zdecydowanej i mającej własne zdanie. - Twardej baby, może trochę zagubionej w wielkiej polityce, ale twardej - podsumowuje Jabłoński.

Annę Komorowską chwalą także politycy PO. - Jest osobą otwartą, mądrą, umiejącą się znaleźć w każdej sytuacji - przyznaje Małgorzata Kidwa-Błońska.

d2ska31

Dla tabloidów Anna Komorowska będzie nie tylko Pierwszą Damą, ale także celebrytką, dziennikarze odnotują każdy jej sukces, ale i potknięcie. Ludzie z otoczenia prezydenta będą musieli znaleźć jej zajęcie, jakąś fundację organizację charytatywną, w której prace mogłaby się zaangażować.

Anna Komorowska nie ma wyjścia. Zresztą wszystkie Pierwsze Damy znalazły w końcu jakiś pomysł na siebie - uważa "Polska - The Times".

d2ska31
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2ska31
Więcej tematów