Trwa ładowanie...
d4ekd5v

Msza z okazji miesięcznicy, a Macierewicz śpi, Błaszczak w telefonie. Internauci nie mają litości

Było i nie ma. Prawo i Sprawiedliwość usunęło ze swojego twitterowego profilu zdjęcie z 10 listopada. W sieci jednak nic nie ginie. Użytkownicy zdążyli zrobić screeny i teraz wszyscy mają ubaw bądź powód do ataku. Fotografia została wykonana podczas mszy w miesięcznicę katastrofy smoleńskiej. Według internautów w takich okolicznościach przedstawiciele PiS powinni zachowywać się inaczej niż widać na zdjęciu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Przedstawiciele PiS 10 dnia każdego miesiąca biorą udział we mszy świętej
Przedstawiciele PiS 10 dnia każdego miesiąca biorą udział we mszy świętej (East News, Fot: MARCIN SMULCZYNSKI)
d4ekd5v

Na profilu PiS na Twitterze znajdziemy zdjęcia z mszy świętej w Archikatedrze św. Jana Chrzciciela. Było ich jednak więcej - donoszą internauci.

Na potwierdzenie swoich słów publikują screeny usuniętego posta. Kontrowersje budzi jednak nie tylko samo zniknięcie wpisu, ale przede wszystkim to, co widać na zdjęciu.

A widać m.in. prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego, ministra spraw wewnętrznych i administracji Mariusza Błaszczaka oraz ministra obrony narodowej Antoniego Macierewicza. To właśnie szefowie MSWIA i MON podpadli internautom.

d4ekd5v

"Macierewicz śpi!" - piszą. I komentują. "No way, Antoni Macierewicz nigdy nie śpi, on czuwa...", "Antoni Smoleński Macierewicz na pierwszym planie właśnie doznaje kolejnej wizji zamachu..." - to tylko niektóre z wpisów.

Błaszczak choć nie spał, również dał użytkownikom Twittera powód do drwin. Patrzył w ekran smartfona. Internauci piszą m.in., że minister łapał pokemony, oglądał mecz, "przyczajał barierki" albo "przy pomocy zaawansowanej technologii zarządzał naszym bezpieczeństwem".

Źródło: Twitter/WP

d4ekd5v

Podziel się opinią

Share
d4ekd5v
d4ekd5v