Trwa ładowanie...

Molestował dziewczynki na placu zabaw. Mężczyzna poszukiwany

"Prezentował z odległości czynność seksualną, w celu swojego zaspokojenia seksualnego" - podaje policja w Tychach, informując o poszukiwaniach około 30-letniego mężczyzny. Jego ofiarą padły dwie dziewczynki. Na podstawie ich relacji, udało się stworzyć dwa portrety pamięciowe.

Share
Molestował dziewczynki na placu zabaw. Mężczyzna poszukiwany
Źródło: Policja
d3xnl1w

Pod koniec maja na placu zabaw przy parku "Pod Żyrafą" w Tychach mężczyzna "prezentował z odległości czynność seksualną, w celu swojego zaspokojenia seksualnego". Robił to na oczach dwóch dziewczynek - ośmio- i dziewięciolatki. Policja prosi o pomoc w jego znalezieniu.

Obie małoletnie zostały przesłuchane przez sąd. Na podstawie ich relacji udało się przygotować rysopisy i portrety pamięciowe mężczyzny.

d3xnl1w

Rysopisy

Pierwsza z dziewczynek podała, że mężczyzna ma około 30-32 lat i ok. 175-177 cm wzrostu Jest krępej budowy ciała, ma okrągłą twarz, bladą cerę, zasłonięte czoło, jasne brwi i nie ma zarostu.

Ubrany był w bluzę z kapturem, wkładaną przez górę, w kolorze moro oraz dżinsowe, szare spodnie.

Rysopis stworzony na podstawie relacji drugiej dziewczynki jest podobny do pierwszego. Wynika z niego, że mężczyzna ma około 30 lat, ok. 175-177 cm wzrostu, krępą budowę ciała, okrągłą twarz, cerę normalna, zasłonięte czoło, blond brwi, oczy zielonkawe, usta średniej długości, grube. Na twarzy w okolicy bródkowej i nosowej twarzy posiadał kilkudniowy zarost w kolorze jasnym oraz blizny i pory po trądziku. Był ubrany w bluzę z kapturem w szare plamy oraz spodnie - prawdopodobnie dżinsowe, koloru szarego w paseczki.

d3xnl1w

Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu tożsamości mężczyzny proszone są o kontakt osobisty, listowny lub telefoniczny z Komendą Miejską Policji w Tychach Al. Bielska 46. Informacje należy kierować bezpośrednio do Wydziału Kryminalnego KMP w Tychach na numer (32) 325-62-80, 112 bądź na dres e-mail: kryminalny@tychy.ka.policja.gov.pl.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3xnl1w

Podziel się opinią

Share
d3xnl1w
d3xnl1w
Więcej tematów