Trwa ładowanie...
d27ceeq

Molestował dziewczynki na placu zabaw. Mężczyzna poszukiwany

"Prezentował z odległości czynność seksualną, w celu swojego zaspokojenia seksualnego" - podaje policja w Tychach, informując o poszukiwaniach około 30-letniego mężczyzny. Jego ofiarą padły dwie dziewczynki. Na podstawie ich relacji, udało się stworzyć dwa portrety pamięciowe.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Powstały dwa rysopisy mężczyzny
Powstały dwa rysopisy mężczyzny (Policja)
d27ceeq

Pod koniec maja na placu zabaw przy parku "Pod Żyrafą" w Tychach mężczyzna "prezentował z odległości czynność seksualną, w celu swojego zaspokojenia seksualnego". Robił to na oczach dwóch dziewczynek - ośmio- i dziewięciolatki. Policja prosi o pomoc w jego znalezieniu.

Obie małoletnie zostały przesłuchane przez sąd. Na podstawie ich relacji udało się przygotować rysopisy i portrety pamięciowe mężczyzny.

Rysopisy

Pierwsza z dziewczynek podała, że mężczyzna ma około 30-32 lat i ok. 175-177 cm wzrostu Jest krępej budowy ciała, ma okrągłą twarz, bladą cerę, zasłonięte czoło, jasne brwi i nie ma zarostu.

d27ceeq

Ubrany był w bluzę z kapturem, wkładaną przez górę, w kolorze moro oraz dżinsowe, szare spodnie.

Rysopis stworzony na podstawie relacji drugiej dziewczynki jest podobny do pierwszego. Wynika z niego, że mężczyzna ma około 30 lat, ok. 175-177 cm wzrostu, krępą budowę ciała, okrągłą twarz, cerę normalna, zasłonięte czoło, blond brwi, oczy zielonkawe, usta średniej długości, grube. Na twarzy w okolicy bródkowej i nosowej twarzy posiadał kilkudniowy zarost w kolorze jasnym oraz blizny i pory po trądziku. Był ubrany w bluzę z kapturem w szare plamy oraz spodnie - prawdopodobnie dżinsowe, koloru szarego w paseczki.

Zobacz też: Były proboszcz z Godowa miał molestować dzieci. Jest areszt

d27ceeq

Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu tożsamości mężczyzny proszone są o kontakt osobisty, listowny lub telefoniczny z Komendą Miejską Policji w Tychach Al. Bielska 46. Informacje należy kierować bezpośrednio do Wydziału Kryminalnego KMP w Tychach na numer (32) 325-62-80, 112 bądź na dres e-mail: kryminalny@tychy.ka.policja.gov.pl.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d27ceeq

Podziel się opinią

Share
d27ceeq
d27ceeq
Więcej tematów