Trwa ładowanie...
10-09-2014 12:15

Mobilny Punkt Informacyjny - w nim dowiesz się jak uzyskać dotację

W Urzędzie Miasta Będzin we wtorek zostanie ustawiony Mobilny Punkt Informacyjny. Mieszkańcy będą mogli bezpłatnie dowiedzieć się na co i jak mogą uzyskać dotacje unijne.

Mobilny Punkt Informacyjny - w nim dowiesz się jak uzyskać dotacjęŹródło: WP.PL, fot: Łukasz Szełemej
d7klfza
d7klfza

Akcja z Mobilnym Punktem Informacyjnym jest przeprowadzana przez urzędy wojewódzkie. Teraz Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego zaprasza wszystkich, którzy poszukują informacji o dofinansowaniach unijnych do Będzina.

We wtorek, 16 września, punkt będzie ustawiony na parterze budynku Urzędu Miasta. W godzinach 8:00-11:30 każdy mieszkaniec będzie mógł za darmo spytać o dotacje unijne. Konsultanci będą udzielać bezpłatnych informacji w zakresie możliwości uzyskania wsparcia ze środków Unii Europejskiej w nowej perspektywie finansowej 2014-2020.

Mobilne Punkty Informacyjne to nowa usługa dostępna dla mieszkańców regionu za pośrednictwem Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich.

Aktualne informacje na temat Mobilnych Punktów Informacyjnych organizowanych na terenie województwa śląskiego publikowane są na stronach internetowych www.efs.slaskie.pl i www.rpo.slaskie.pl.

d7klfza
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d7klfza
Więcej tematów