Trwa ładowanie...
dmltdav

Miłosz Lodowski: Bronisław Komorowski nie zdał egzaminu

Do godziny 18.00 nie otrzymaliśmy żadnej informacji ze sztabu pana Komorowskiego. Tym samym pan prezydent w sposób rażący zlekceważył ludzi głosujących w I turze na Pawła Kukiza - mówi Wirtualnej Polsce Miłosz Lodowski ze sztabu Kukiza. Dodaje, że sztab Andrzeja Dudy zdołał się zorganizować i był gotowy do debaty. Miłosz Lodowski zaznaczył jednak, że nie jest to jednoznaczne z poparciem Pawła Kukiza dla Dudy w II turze. - Pozostawiamy tę decyzję naszym wyborcom, wybór jednak narzuca się sam - podkreśla.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Miłosz Lodowski: Bronisław Komorowski nie zdał egzaminu
(PAP, Fot: Maciej Kulczyński)
dmltdav

- Organizacyjnie byliśmy przygotowani w każdym elemencie - mówi Lodowski.

Powątpiewano, czy Paweł Kukiz zdąży na debatę z koncertu, który miał wcześniej zaplanowany w Gdańsku. - Byliśmy na to przygotowani. Wyczarterowaliśmy na tę okazję samolot. Z naszej strony zrobiliśmy więc wszystko, by do debaty doszło. Poza pytaniami o jej warunki, nie otrzymaliśmy od sztabu Komorowskiego żadnej innej korespondencji - twierdzi Lodowski.

Jego zdaniem był to też swoisty sprawdzian. Jak stwierdził, prezydent RP powinien umieć szybko reagować w każdej sytuacji. - Tego egzaminu Bronisław Komorowski nie zdał - mówi Wirtualnej Polsce.

dmltdav

Podziel się opinią

Share
dmltdav
dmltdav
Więcej tematów