Trwa ładowanie...

Miliarder Bill Gates się rozwodzi. "Nie możemy już się rozwijać"

Amerykański miliarder Bill Gates rozwodzi się z żoną Melindą po 27 latach małżeństwa. Współzałożyciel Microsoftu o decyzje poinformował w mediach społecznościowych. "Nie możemy już rozwijać się jako para" - napisało małżeństwo we wspólnym oświadczeniu.
Share
Miliarder Bill Gates się rozwodzi. "Nie możemy już się rozwijać"
Miliarder Bill Gates się rozwodzi. "Nie możemy już się rozwijać"Źródło: East News, Fot: East News, AFP
dbdqck3

Bill Gates, legendarny współzałożyciel Microsoftu, a także jeden z najbogatszych tego świata (4 pozycja w zestawieniu "Forbesa" za 2021 rok - red.), poinformował o swoim rozwodzie.

Bill Gates się rozwodzi. Z Melindą byli małżeństwem przez 27 lat

Komunikat o podjętej decyzji pojawił się w mediach społecznościowych. Jak czytamy, Bill Gates i jego żona Melinda Gates byli małżeństwem przez 27 lat.

dbdqck3

"Po długim zastanowieniu i mnóstwie pracy włożonej w nasz związek podjęliśmy decyzję o zakończeniu naszego małżeństwa" - czytamy we wspólnym oświadczeniu Billa Gates'a i jego małżonki.

Poseł odszedł z klubu PiS. Teraz punktuje obóz Kaczyńskiego

"Przez 27 lat doczekaliśmy się trójki wspaniałych dzieci i zbudowaliśmy fundację, która działa na całym świecie, by umożliwić ludziom prowadzenie zdrowego i produktywnego życia" - podkreślają Bill i Melinda Gates.

dbdqck3

Jak dodaje para, nie zamierzają oni zaprzestać prac nad prowadzeniem powołanej do życia fundacji. "Nie jesteśmy jednak w stanie rozwijać się dalej jako para w tej kolejnej fazie naszego życia" - tłumaczy małżeństwo Gates'ów.

W przesłanym za pośrednictwem mediów społecznościowych oświadczeniu para poprosiła o zachowanie prywatności ich samych, a także najbliższych.

Bill i Melinda Gates się rozwodzą. Połączył ich Microsoft

Bill i Melinda Gates poznali się w latach 80., gdy Gates prowadził już firmę Microsoft. Melinda dołączyła do jego zespołu.

dbdqck3

Para pobrała się w 1994 roku. Doczekali się trójki dzieci. W 2000 roku powołali do życia specjalną fundację, której celem jest wspieranie najuboższych, a także walka z wirusem HIV, czy też dbałość o środowisko naturalne i przeciwdziałanie zmianom klimatycznym.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dbdqck3

Podziel się opinią

Share
dbdqck3
dbdqck3
Więcej tematów