Trwa ładowanie...

Mikołajki 2018 - Święty Mikołaj na ulicach największych miast

Mikołajki to święto uwielbiane przez wszystkie dzieci. Sprawdzamy, gdzie w Mikołajki można spotkać się ze Świętym Mikołajem.

Mikołajki 2018 - Święty Mikołaj na ulicach największych miastŹródło: iStock.com
dab8lpb

Mikołajki 2018 – Warszawa świętuje w sobotę

Mikołajki w Warszawie zostały przełożone na sobotę. To właśnie wtedy moc świątecznych wrażeń zaskoczy spacerujących ulicami Warszawy. Na Starym Mieście 8 grudnia zostanie otwarte lodowisko. W sobotę o godzinie 15:30 po raz pierwszy rozbłyśnie miejska iluminacja świąteczna, która sprowadzi magię świąt na warszawskie ulice. Każdy kto uwielbia świąteczną atmosferę od Coca-Coli powinien 8 grudnia udać się do Arkadii, gdzie zaparkuje świąteczna ciężarówka Coca-Coli. Mikołajki w Warszawie można poczuć również 6 grudnia. Już dziś ruszyć ma świąteczne metro.

Mikołajki 2018 – Gdańsk świętuje muzycznie

Mikołajki w Gdańsku można spędzić muzycznie. 6 grudnia Filharmonia Bałtycka zaprasza wszystkich melomanów oraz fanów muzyki filmowej na koncert „Mikołajkowy wieczór z muzyką filmową”. Muzycy z pewnością uroczą zgromadzonych dźwiękami z „Piratów z Karaibów”, czy też „Moulin Rouge”. Bardziej aktywni mogą 6 grudnia wybrać się na Gdańskie Lodowisko (Gdańsk, pl. Zebrań Ludowych). Kto wie, może Święty Mikołaj i jego pomocnicy również zdecydują się na odrobinę zabawy na lodzie.

Mikołajki 2018 Wrocław – Święty Mikołaj na Rynku

Wrocław Mikołajki z rozmachem będzie świętował na Rynku. 6 grudnia zaplanowano tam uroczyste rozświetlenie choinki, w którym udział weźmie sam Święty Mikołaj. Towarzyszyć mu będzie prezydent miasta. Obaj panowie na Rynek mają wjechać w świątecznym powozie.

dab8lpb
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dab8lpb
Więcej tematów