Trwa ładowanie...
d228gmf

Miejska Górka: trwają poszukiwania zaginionego Romana Rydzyńskiego

Od czwartku policja poszukuje 59-letniego Romana Rydzyńskiego. Mimo zaangażowania w akcję poszukiwawczą śmigłowca z Poznania, ciągle nie wiadomo, co się stało z mężczyzną.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Miejska Górka: trwają poszukiwania zaginionego Romana Rydzyńskiego
(KPP w Rawiczu)
d228gmf

Roman Rydzyński zaginął w czwartek około godz. 13. - Mężczyzna wyjechał z terenu własnej firmy swoim samochodem i od tamtej pory nie wiadomo, co się z nim dzieje. Do chwili obecnej nie nawiązał żadnego kontaktu z rodziną – mówi w rozmowie z Wirtualną Polską Tomasz Duszak z Komendy Powiatowej Policji w Rawiczu.

Już w piątek strażacy zaczęli przeczesywać lasy na terenie Miejskiej Góry i okolicznych miejscowości, ale bez efektu. Na pomoc wezwano także śmigłowiec z Poznania. Liczono, że uda się namierzyć bardzo charakterystyczny samochód zaginionego – to jeep wrangler koloru bordowego (numer rejestracyjny P1 RYMET), ale poszukiwania nie przyniosły rezultatu.

- Cały czas sprawdzamy wszystkie sygnały – zapewnia Tomasz Duszak.

d228gmf

Zaginiony Roman Rydzyński ma 59 lat, około 178 cm wzrostu, szczupłą sylwetkę ciała, włosy koloru ciemny blond. W chwili zaginięcia był ubrany w dżinsy, jasnoniebieską koszulę w kratę, sweter w czerwono-niebieskie romby, marynarkę czarną, pikowaną. Zaginiony choruje na cukrzycę.

Policja zwraca się o pomoc do wszystkich osób, które mogą udzielić jakichkolwiek informacji na temat zaginionego lub miejsca jego pobytu. Kontaktować można się, dzwoniąc pod numery telefonu 065 546 6200 oraz 997 (czynne całą dobę).

Czytaj więcej informacji z Twojego regionu.

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem zdarzenia? .

d228gmf

Podziel się opinią

Share

d228gmf

d228gmf
Więcej tematów