Trwa ładowanie...

Międzynarodowe Centrum Kongresowe bez oficjalnego nadzoru. "Czekamy na termin rozprawy"

W najbliższy weekend odbędą się Mistrzostwa Świata Intel Extreme Masters w Katowicach. Trwający do niedzieli turniej gier, to pierwsza i jedna z ważniejszych imprez organizowanych w nowym centrum kongresowym w Katowicach. Jest tylko jeden problem - widowisko będzie odbywało się bez oficjalnego nadzorcy, ponieważ miasto nie wyłoniło operatora.

Share
Międzynarodowe Centrum Kongresowe bez oficjalnego nadzoru. "Czekamy na termin rozprawy"
Źródło: Międzynarodowe Centrum Kongresowe
d44x0he

- W postępowaniu na świadczenie usług polegających na organizacji imprez i zarządzaniu Międzynarodowym Centrum Kongresowym i Halą Widowiskowo-Sportową Spodek w Katowicach wpłynęło pięć wniosków o zawarcie umowy koncesji. Złożyły je SMG Polska Sp. z o.o., PTWP Event Center Sp. z o.o., Global Retail and Residential Estate Service Sp. z o.o., HKO Sp. z o.o., Krzysztof Pietrzko - czytamy w oświadczeniu Międzynarodowego Centrum

Miasto wskazało na spółkę założoną przez Wojciecha Kuśpika spółkę PTWP Event Center, a tę decyzję zakwestionował sąd.

- Z tego powodu zarządcą tymczasowym jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. On, do czasu rozstrzygnięcia sporu przez Naczelnego Sąd Administracyjny, będzie kierował pracami - mówi Wirtualnej Polsce Janusz Nowak, koordynator projektu. - Na razie czekamy na wyznaczenie terminu rozprawy - kończy.

Robert Kulig, Wirtualna Polska

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem zdarzenia? .

d44x0he

Podziel się opinią

Share
d44x0he
d44x0he
Więcej tematów