Trwa ładowanie...
dn0jk7a

Miasto jest Muzyką - elektroniczna gra miejska

W sobotę 31 maja w godz. 12.00-17.00 odbędzie się elektroniczna gra miejska. Zorganizowana zostanie w ramach projektu Miasto jest Muzyką, a jej celem jest popularyzacja edukacji muzycznej i pokazanie jej elektronicznego oblicza.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Miasto jest Muzyką - elektroniczna gra miejska
(WawaLove.pl, Fot: Materiały prasowe)
dn0jk7a

Gracze zostaną podzieleni na 16 kilkuosobowych grup i będą realizować zadania związane z różnymi etapami powstawania utworu w muzyce elektronicznej. Kolejne zadania ukryte zostaną w okolicach Pałacu Kultury i Nauki, klubach i kawiarniach w centrum Warszawy.

- Uczestnicy gry będą musieli zmierzyć się z takimi wyzwaniami, jak składanie sprzętu muzycznego z rozsypanych części, czy też komponowanie własnych utworów w edytorze muzycznym. Wszystkim gwarantujemy doskonałą zabawę, niezwykłą muzyczną przygodę oraz możliwość zdobycia atrakcyjnych nagród, m.in. wysokiej klasy sprzętu audio - mówi organizator, dyrektor firmy Games Development Marcin Mitzner.

Gra adresowana jest głównie do młodzieży, ale uczestnikiem może zostać każdy. Zbierz 3-, 4- lub 5-osobową drużynę i wyślij zgłoszenie: miastojestmuzyka@16wersow.pl. Możesz też zapisać się sam/sama! Udział w zabawie bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona. Szczegółowe dane oraz harmonogram gry zostaną przesłane uczestnikom po rejestracji.

dn0jk7a

Podziel się opinią

Share
dn0jk7a
dn0jk7a
Więcej tematów