Trwa ładowanie...
ycipk-29zdm2

Miała zaklejać 6-latkowi usta taśmą i przywiązywać go do krzesła. Przedszkolanka z zarzutami

55-letnia Elżbieta K. jest oskarżona o psychiczne i fizyczne znęcanie się nad niepełnosprawnym dzieckiem. Miała się nim opiekować, a teraz ma zakaz zbliżania się do niego.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nie wiadomo, czy przedszkolanka przyznała się do stawianych jej zarzutów
Nie wiadomo, czy przedszkolanka przyznała się do stawianych jej zarzutów (WP.PL, Fot: Wojciech Nieśpiałowski)
ycipk-29zdm2

W przedszkolu integracyjnym w Głogowie - w integracyjnej grupie przedszkolnej, w której są dzieci z różnymi dysfunkcjami i w różnym wieku - miało dochodzić do haniebnych sytuacji. Jednej z opiekunek Elżbiecie K. grozi do ośmiu lat więzienia - m.in. za zaklejanie sześcioletniemu chłopcu ust taśmą i przywiązywanie go do krzesła.

O sprawie informuje Polsat News. Prokuratura ze względu na dobro śledztwa nie chce powiedzieć, czy 55-latka przyznaje się do stawianych jej zarzutów.

Wszystko wyszło na jaw dzięki dzieciom, które opowiedziały o sytuacji swoim rodzicom. Oni zaś powiadomili dyrektor przedszkola, a ta policję.

ycipk-29zdm2

Zobacz także: Seksizm i chamstwo w Sejmie. Sprzeczne opinie posłanek

W czwartek opiekunka została zatrzymana i przesłuchana. Spędziła noc w komendzie, po czym zwolniono ją do domu. Usłyszała zarzuty.

Wyznaczono jej dozór policyjny, ma też zakaz opuszcza kraju oraz kontaktowana się i zbliżania do chłopczyka. Co więcej, nie może wykonywać funkcji związanych z opieką nad małoletnimi.

ycipk-29zdm2

Źródło: Polsat News

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-29zdm2

ycipk-29zdm2
ycipk-29zdm2
Bądź na bieżąco:
Więcej tematów