Trwa ładowanie...

Miał pomagać ofiarom ataku, a je okradł. Idzie za kratki

Chris Parker, bezdomny z Manchesteru, został skazany za okradanie ofiar ataku na koncercie Ariany Grande. – Nie jesteś bohaterem, tylko zwykłym złodziejem – usłyszał od sędziego. Pójdzie do więzienia na 4 lata.

Share
Miał pomagać ofiarom ataku, a je okradł. Idzie za kratki
Źródło: YouTube
d2vxn4z

Ludzie obwołali go bohaterem i zebrali dla niego 50 tys. funtów. Teraz okazuje się, że Chris Parker, który miał pomagać poszkodowanym w ataku, tak naprawdę je okradał. Przed sądem przyznał się do kradzieży torebki i telefonu. Jedno ze zdarzeń uchwyciła kamera telewizji – na nagraniu było widać, jak zabiera torbę rannej Pauline Healey, która czuwa przy swojej 14-letniej, umierającej wnuczce.

– Przedstawiałeś się jako bohater. Niestety, nie byłeś takim bohaterem, jakiego udawałeś. Jesteś zwykłym złodziejem – usłyszał od sędziego, który postanowił ukarać go 4 latami pozbawienia wolności. Zachowanie Parkera skomentowała sama Healey, która powiedziała, że "dołożył cierpień, które nie były potrzebne w tamtym momencie". – Nie mogę zrozumieć, jak ktokolwiek może wykorzystać taką sytuację dla własnego zysku – cytuje kobietę "The Sun". – Działania tego człowieka są godne ubolewania – dodała.

Prokuratorzy ocenili, że bezdomny zapewnił ofiarom "pewną ograniczoną pomoc", ale skorzystał też z okazji. Parker nie otrzyma pieniędzy w wysokości 50 tys. funtów, które zebrali dla niego internauci. Wrócą na ich konta.

d2vxn4z

Podziel się opinią

Share
d2vxn4z
d2vxn4z
Więcej tematów