Trwa ładowanie...

"Miał pecha, że urodził się gejem w Polsce". Ten wpis ujawnia kulisy śmierci 14-letniego Kacpra

Fala nienawiści ze strony rówieśników sprawiła, że 14-letni Kacper odebrał sobie życie. Powodem drwin i obelg była inna orientacja chłopca, który był gejem. Rówieśnicy zaszczuli go i sprawili, że popełnił samobójstwo.

Share
"Miał pecha, że urodził się gejem w Polsce". Ten wpis ujawnia kulisy śmierci 14-letniego Kacpra
Źródło: Facebook.com
d3p8tjh

Jak mówiła w telewizji Nowa TV mama Kacpra, chłopak nie dawał sobie rady. - Rówieśnicy dokuczali mu w szkole, wyzywali go za to, że miał inną orientację, że się inaczej ubiera niż inni. Któryś z kolegów groził mu nawet, że go pobije - opowiadała dziennikarzowi zrozpaczona kobieta.

14-latek chodził do gimnazjum w Łasku. Chcąc pomóc swojemu dziecku kobieta przeniosła go do innej szkoły, jednak niewiele to zmieniło, bowiem ci, który dokuczali chłopakowi w dalszym ciągu mieszkali w tej samej miejscowości i nie przestali dokuczać chłopakowi.

d3p8tjh

O problemie nastolatka wiedzieli także nauczyciele ze szkoły. Nie chcą komentować sprawy. Chłopak w nowej szkole wytrzymał zaledwie 3 dni. Widząc, że kolejny rok będzie musiał zmagać się z obelgami i drwinami, skapitulował. Rówieśnicy zaszczuli go, a dobił zapewne brak odpowiedniej reakcji ze strony dorosłych. 4 września 14-latek powiesił się.

Zobacz też:

d3p8tjh

Podziel się opinią

Share
d3p8tjh
d3p8tjh
Więcej tematów