WP

"Mężczyźni mojego radia"

Czesław Niemen, Michał Bajor, Zbigniew Wodecki i Seweryn Krajewski to tylko niektóre z gwiazd śpiewających na płycie "Mężczyźni mojego radia". Składankę Polskiego Radia zredagowała znana dziennikarka Maria Szabłowska, która powiedziała, że wybrała utwory swoich ulubionych solistów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
WP

Mężczyźni mojego radia to prawie to samo co mężczyźni mojego życia, poza nielicznymi wyjątkami. Bo nie do końca wierzę w życie pozaradiowe, a moje życie osobiste splatało się z radiem. Ale mężczyźni mojego radia to są też często moi przyjaciele, artyści, którzy śpiewają piękne piosenki. Na płycie zawarłam tez piosenki, które kocham - powiedziała Szabłowska.

Ostatni utwór na płycie wykonuje Bruce Willis. Maria Szabłowska podkreśliła, że piosenka tego znanego aktora kojarzy jej się z filmem Pulp Fiction.

Niewiele osób wie, że Bruce Willis nagrał płytę. Wojciech Młynarski śpiewał o przedostatnim walcu, natomiast ostatni taniec należy do Bruce'a Willisa. Ten aktor spiewa bardzo stylowo i świetnie dobiera repertuar - dodała Szabłowska.

WP

Na płycie znalazło się 17 utworów w wykonaniu mężczyzn. W książeczce dołączonej do płyty autorka projektu podzieliła się refleksjami na temat solistów.(in)

Polub WP Wiadomości
WP
WP