ycipk-35oxqt
ycipk-35oxqt

"Mężczyźni mojego radia"

Czesław Niemen, Michał Bajor, Zbigniew Wodecki i Seweryn Krajewski to tylko niektóre z gwiazd śpiewających na płycie "Mężczyźni mojego radia". Składankę Polskiego Radia zredagowała znana dziennikarka Maria Szabłowska, która powiedziała, że wybrała utwory swoich ulubionych solistów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
ycipk-35oxqt

Mężczyźni mojego radia to prawie to samo co mężczyźni mojego życia, poza nielicznymi wyjątkami. Bo nie do końca wierzę w życie pozaradiowe, a moje życie osobiste splatało się z radiem. Ale mężczyźni mojego radia to są też często moi przyjaciele, artyści, którzy śpiewają piękne piosenki. Na płycie zawarłam tez piosenki, które kocham - powiedziała Szabłowska.

Ostatni utwór na płycie wykonuje Bruce Willis. Maria Szabłowska podkreśliła, że piosenka tego znanego aktora kojarzy jej się z filmem Pulp Fiction.

Niewiele osób wie, że Bruce Willis nagrał płytę. Wojciech Młynarski śpiewał o przedostatnim walcu, natomiast ostatni taniec należy do Bruce'a Willisa. Ten aktor spiewa bardzo stylowo i świetnie dobiera repertuar - dodała Szabłowska.

ycipk-35oxqt

Na płycie znalazło się 17 utworów w wykonaniu mężczyzn. W książeczce dołączonej do płyty autorka projektu podzieliła się refleksjami na temat solistów.(in)

Polub WP Wiadomości
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-35oxqt

ycipk-35oxqt
ycipk-35oxqt