Trwa ładowanie...

Mężczyzna z nożem zastrzelony na lotnisku w stanie Ohio

Na lotnisku w amerykańskim stanie Ohio zastrzelono uzbrojonego w nóż mężczyznę, który próbował kupić bilet lotniczy posługując się fałszywym dowodem osobistym - poinformowała miejscowa policja.

Share
Mężczyzna z nożem zastrzelony na lotnisku w stanie Ohio
Źródło: AFP, Fot: Scott Olson
d4b4n9z

Do incydentu doszło w środę przed południem czasu lokalnego na parkingu przed międzynarodowym lotniskiem w Columbus w stanie Ohio. Mężczyzna został zastrzelony przez policjantów, gdy podczas próby zatrzymania rzucił się z nożem na jednego z funkcjonariuszy. Przy mężczyźnie znaleziono kilka noży, a w zaparkowanym samochodzie materiały pirotechniczne.

Wcześniej próbował on kupić bilet lotniczy posługując się fałszywym dowodem osobistym, co zwróciło uwagę służb porządkowych. - Jest jeszcze za wcześnie, by mówić o akcie terrorystycznym - powiedział dziennikarzom sierżant Rich Weiner z miejscowej policji.

Jak podkreślił, na razie dla dobra śledztwa policja nie ujawnia, na jaki lot mężczyzna próbował kupić bilet. Zaparkowany przez niego samochód został odholowany poza teren lotniska i zabezpieczony przez saperów.

Incydent spowodował pewne opóźnienia w ruchu lotniczym i niedogodności dla pasażerów odlatujących z lotniska. W środę po południu loty wznowiono zgodnie z planem.

d4b4n9z

Podziel się opinią

Share
d4b4n9z
d4b4n9z
Więcej tematów