Trwa ładowanie...
d2jedz7
meksyk

Meksyk. Brutalne morderstwo Polaka. Znaleziono odciętą głowę

W mieście Zapopan w Meksyku znaleziono szczątki mężczyzny. Po przeprowadzeniu wstępnego śledztwa ustalono, że należą one do 38-letniego Polaka. Miejscowe służby poszukiwały go od tygodnia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Szczątki Polaka odnaleziono w pobliżu jego miejsca pracy.
Szczątki Polaka odnaleziono w pobliżu jego miejsca pracy. (youtube.com, Fot: Guardia Nocturna)
d2jedz7

Polaka szukano od kilku dni. Do zaginięcia mężczyzny doszło 4 lutego, kiedy to wyszedł z pracy i nie wrócił do domu. Policję powiadomili jego krewni.

Funkcjonariusze znaleźli szczątki

Odciętą głowę policjanci odnaleźli w niedzielę rano w aglomeracji Guadalajary. Szczątki znajdowały się niedaleko miejsca pracy ofiary. Obok nich leżała wiadomość z groźbami.

Facebook.com
Podziel się

Polaka mogła zamordować grupa przestępcza

Na temat potencjalnego motywu zbrodni piszą lokalne media. Według meksykańskiego portalu Guardia Nocturna Polak mógł paść ofiarą miejscowej grupy przestępczej.

d2jedz7

Zobacz także: Brutalne morderstwo rodziny mormonów

Trwa dochodzenie

Analizie poddawane są m.in. zapisy z kamer monitoringu, które mają pomóc funkcjonariuszom w namierzeniu sprawców. O całej sprawie i znalezieniu szczątków obywatela Polski powiadomione zostały polskie służby konsularne w Meksyku.

d2jedz7

Mężczyzna pracował w sklepie

Właściciele marketu El almacén de noe opublikowały oświadczenie, w którym wspominają zamordowanego Polaka. "Jesteśmy wstrząśnięci śmiercią Mariusza. Był uwielbiany przez wszystkich w firmie" – napisano w komunikacie.

Facebook.com
Podziel się

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

d2jedz7

Podziel się opinią

Share

d2jedz7

d2jedz7
Więcej tematów