Trwa ładowanie...
d2u6afg
d2u6afg

Medal dla Tety po raz drugi

26 marca 2001 roku TETA S.A. została nagrodzona Medalem Europejskim. To już drugie wyróżnienie - tym razem przyznane w kategorii Usług za metodologię wdrożeniową systemu TETA_Personel - jakie otrzymała TETA w konkursie promującym polskie produkty i usługi o jakości odpowiadającej standardom Unii Europejskiej. Konkurs ten jest organizowany przez Urząd Komitetu Integracji Europejskiej i Business Centre Club, a jego celem jest wspieranie polskiej przedsiębiorczości oraz popularyzacja przepisów i standardów Unii Europejskiej.
Share
d2u6afg

Nagrodzona usługa - wdrożenie systemu TETA_Personel to wypracowana przez TETĘ metodologia, zgodnie z którą firma prowadzi u swoich klientów wdrożenia aplikacji do zarządzania zasobami ludzkimi. Implementacja zawsze rozpoczyna się od tzw. analizy przedwdrożeniowej, w wyniku której powstaje harmonogram wdrożenia, lista modyfikacji w oprogramowaniu oraz lista zalecanych zmian organizacyjnych w przedsiębiorstwie Klienta. Po analizie, w określonym w harmonogramie czasie, następuje instalacja wybranego sprzętu, bazy danych i oprogramowania, parametryzacja aplikacji i opracowanie bazy składników płacowych. Następnie odbywa się przeniesienie danych z dotychczas użytkowanych aplikacji, instalacja modyfikacji przygotowanych na specyficzne życzenia Klienta i wszechstronne testowanie aplikacji. Zazwyczaj równolegle toczą się szkolenia przyszłych użytkowników i administratorów systemu i bazy danych. W trakcie wdrożenia TETA często świadczy dodatkowo usługi konsultingowe związane z analizą struktury organizacyjnej firmy
lub opracowaniem nowych systemów płacowych w przedsiębiorstwie.

W ramach II Edycji Konkursu Medal Europejski dla Usług wyróżniono 214 przedsiębiorstw. Wręczenie nagród odbyło się 26 marca 2001 roku w Sali Kolumnowej Sejmu RP przy ulicy Wiejskiej w Warszawie. Wzięli w niej udział m.in. Jacek Saryusz-Wolski - Sekretarz Komitetu Integracji Europejskiej, Marek Goliszewski - prezes Business Centre Club a także przedstawiciele instytucji zajmujących się integracją europejską. (eRPe)

Więcej informacji o firmie Teta i jej produktach można uzyskać w Internecie pod adresem http://www.teta.com.pl

d2u6afg

Podziel się opinią

Share
d2u6afg
d2u6afg
Więcej tematów