Trwa ładowanie...
d3bf316
Mecz Polska-Czarnogóra. Jarosław Kaczyński zadowolony z meczu naszej reprezentacji

Mecz Polska-Czarnogóra. Jarosław Kaczyński zadowolony z meczu naszej reprezentacji

Prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński nie krył radości, kiedy został zapytany o wynik meczu Polska-Czarnogóra. Przyznał jednocześnie, że przebieg piłkarskiego spotkania był dramatyczny. Nie we wszystkich momentach mu się podobał.
Share
d3bf316

Reporterowi Wirtualnej Polski udało się spotkać Jarosława Kaczyńskiego. Prezes PiS odniósł się m.in. do wyniku niedzielnego meczu z udziałem reprezentacji Polski. Przypomnijmy, że zagwarantował nam on wyjazd na Mundial do Rosji.

Na polskich zawodników spłynęły pochwały. W gronie zadowolonych kibiców jest też Kaczyński, choć podkreślił, że podczas meczu były niepokojące momenty.

d3bf316

- Jak było 2:0, to się podobał, jak 2:2 - to nie, ale jak było 4:2, to się znów podobało - ocenił.

Zapytany, czy chwilami było dramatycznie, odpowiedział: - Niestety tak.

Polityczni kibice

Polscy politycy nie ukrywają, którym klubom piłkarskim kibicują. Wspierają nie tylko polską reprezentację, ale też lokalne drużyny.

W czerwcu w programie #dzieńdobryWP wiceprzewodniczący Parlamentu Europejskiego, polityk PiS Ryszard Czarnecki przyznał, że kibicuje klubowi Śląsk Wrocław, tak samo jak lider Platformy Obywatelskiej Grzegorz Schetyna. Powiedział też, że szefa Rady Europejskiej Donalda Tuska i prezesa TVP Jacka Kurskiego łączy miłość do Lechii Gdańsk.

d3bf316

Podziel się opinią

Share
d3bf316
d3bf316
Więcej tematów