Trwa ładowanie...

Matka alkoholiczka pije, żeby zdobyć pieniądze od widzów. Tak popularny youtuber zbierał na remont mieszkania

Danielmagical, 23-letni youtuber z Torunia postanowił wykorzystać swój kanał do zbiórki pieniędzy na remont mieszkania. Wśród metod na pozyskanie pieniędzy wyróżniało się "zerowanie", w czasie którego matka Daniela opróżniała kufle z piwem.

Matka alkoholiczka pije, żeby zdobyć pieniądze od widzów. Tak popularny youtuber zbierał na remont mieszkaniaŹródło: Youtube.com
d2ruyha
d2ruyha

- Zeruj, Gocha! - krzyczy do kobiety w średnim wieku młody mężczyzna. Tak Daniel zbiera pieniądze od swoich widzów. Namawiając matkę-alkoholiczkę do opróżnienia kufla piwa. O youtuberze zrobiło się głośno, gdy postanowił wyremontować mieszkanie korzystając ze wsparcia swoich fanów. Zasłynął wielogodzinnymi "relacjami" ze swojego życia. Często "występuje" pod wpływem alkoholu. Zdarzało się, że relacje przerywały interwencje policji. W dyskusjach o popularności Magicala pojawia się krytyczna uwaga, która podsumowuje fenomen: reality show z meliny.

Poza krytyką pojawiają się także bardziej przychylne komentarze. Wielu internautów zwraca uwagę na próbę wykorzystania mediów społecznościowych do poprawy swoich warunków. Mieszkanie remontował z myślą o młodszym bracie. Potrafił także zorganizować zbiórkę na bardziej potrzebującego, niepełnosprawnego streamera (osoba udostępniająca relacje na żywo, zazwyczaj podczas grania w gry wideo). Wydaje się jednak, że wykorzystuje w tym celu niewłaściwe, a nawet niebezpieczne środki.

d2ruyha
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2ruyha
Więcej tematów