Trwa ładowanie...
d3ml8oi

Mateusz Morawiecki pokazał zdjęcie z dzieciństwa. Jest na nim razem z żoną

W Pierwszy Dzień Szkoły 2019 Mateusz Morawiecki opublikował na Facebooku zdjęcie z czasów szkolnych. Na fotografii ze szkoły podstawowej nr 60 we Wrocławiu jest nie tylko premier, ale i jego obecna żona Iwona.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Mateusz Morawiecki i jego żona Iwona poznali się we wrocławskiej podstawówce
Mateusz Morawiecki i jego żona Iwona poznali się we wrocławskiej podstawówce (East News, Fot: Jacek Domiński,Facebook)
d3ml8oi

"Początek roku szkolnego zawsze był bardzo pozytywnym momentem" - napisał Mateusz Morawiecki. Szef rządu podkreślił we wpisie na Facebooku, że w szkole miał wielu przyjaciół.

Premier zamieścił na swoim profilu na Facebooku zdjęcie, na którym jest nie tylko on, ale i jego aktualna żona Iwona. Oboje chodzili do jednej klasy w szkole podstawowej nr 60 we Wrocławiu. "Ciekawe, czy ktoś z Was rozpozna nas na fotografii" - napisał Morawiecki.

Rozpoczęcie roku szkolnego. Morawiecki pokazał zdjęcie z dzieciństwa

Internauci najczęściej wskazywali, że obecny premier to chłopiec w drugim rzędzie od dołu, szósty z lewej. Z kolej żoną szefa rządu według wskazań w komentarzach jest prawdopodobnie dziewczynka w środku górnego rzędu.

d3ml8oi

Mateusz Morawiecki był uczniem szkoły podstawowej nr 60 we Wrocławiu w latach 1975-1983. Później uczył się w IX LO im. Juliusza Słowackiego we Wrocławiu. Z żoną Iwoną ma czwórkę dzieci: Jeremiasz i Olga studiują za granicą, w wieku szkolnym są Magdalena i Ignacy.

Czytaj też: Po sprawie działki Morawieckiego rząd przygotował projekt. "Dalej będą wszystko ukrywać"
Mateusz Morawiecki i Angela Merkel rozmawiali o stanowiskach w KE

Masz news, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3ml8oi

Podziel się opinią

Share

d3ml8oi

d3ml8oi
Więcej tematów