Trwa ładowanie...
d3tu86a
d3tu86a
Defence24Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Masowej powtórki wyborów nie będzie

Ponowne wybory zarządzono dotychczas w siedmiu gminach i nie zanosi się, by ta liczba znacznie wzrosła - wynika z przeprowadzonej przez "Rzeczpospolitą" sondy. W żadnej z tych gmin mieszkańcy nie będą wybierać ponownie całej rady.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d3tu86a

Po ubiegłorocznych wyborach samorządowych do 45 sądów okręgowych w całej Polsce wpłynęła rekordowa liczba aż 1815 protestów wyborczych. Nie przełożyło się to jednak na liczbę ponownych wyborów do gminnych rad.

Gazeta omawia przypadki osądzonych już protestów oraz przypomina, że nie wszystkie postępowania zostały już zakończone prawomocnymi wyrokami i podana wyżej liczba może się zmienić.

d3tu86a

Podziel się opinią

Share

d3tu86a

d3tu86a
Więcej tematów