Trwa ładowanie...
d3cjncm

Marzena Paczuska na przymusowym urlopie. Ewa Bugała nową szefową "Wiadomości"?

Kierownictwo Telewizyjnej Agencji Informacyjnej przejęło wydawanie głównego wydania "Wiadomości". Plotkuje się jednak, że to tylko chwilowa zmiana. Rolę szefowej informacyjnego programu TVP ma przejąć Ewa Bugała.
Share

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Ewa Bugała
Ewa BugałaŹródło: Youtube.com
d3cjncm

Coraz częściej "Wiadomościom" pokazywanym w TVP1 zarzuca się brak obiektywizmu oraz manipulowanie widzem. Kilkukrotnie zapowiadano również bojkot tego serwisu za treści, które wielu osobom wydają się być mocnym naginaniem rzeczywistości i jednocześnie zachwalaniem poczynań partii rządzącej. Czy miarka się przebrała i to właśnie dlatego, Marzena Paczuska, szefowa programu, udała się na przymusowy dwutygodniowy urlop? Jak podają wirtualnemedia.pl, nadzór nad redakcją "Wiadomości" przejęło teraz kierownictwo Telewizyjnej Agencji Informacyjnej.

- Celem tego jest sprawdzenie, jak TAI poradzi sobie z "Wiadomościami" oraz czy będzie opór przed ewentualnym odwołaniem Paczuskiej po jej powrocie z urlopu - podaje serwis.

d3cjncm

Na tę informację błyskawicznie zareagowali internauci, którzy zaczęli żartować, że "Wiadomości" wreszcie staną się obiektywne i "zabraknie w nich propagandy".

Co ciekawe, w roli następcy szefowej "Wiadomości" typuje się Ewę Bugałę. Jej program "Nie da się ukryć" w TVP Info okazał się hitem oglądalności. Średnio w czasie jego emisji stacja uzyskuje 3,64 proc. udziału w rynku - więcej od TVN24 i Polsat News. W grupie komercyjnej przegrywa jedynie z TVN24. Program przyciąga przed ekrany ok. 494 tys. widzów. To byłaby dobra zmiana?

d3cjncm

Zobacz także: Ewa Bugała odchodzi z "Wiadomości". Wiadomo, gdzie będzie pracować

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d3cjncm

Podziel się opinią

Share
d3cjncm
d3cjncm
Więcej tematów