Trwa ładowanie...
d2adhjn

Mariusz Błaszczak o zmianach w rządzie: nic nam się nie należy

• Mariusz Błaszczak: zmiany w rządzie mogą dotyczyć też wojewodów
• W tym tygodniu ma dojść do zmian personalnych
• Błaszczak: nic nam się nie należy, wszystko jest związane z naszą pracą
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Premier Beata Szydło odbiera gratulacje od Rady Ministrów i polityków PiS, po swoim wystąpieniu w Sejmie
Premier Beata Szydło odbiera gratulacje od Rady Ministrów i polityków PiS, po swoim wystąpieniu w Sejmie (PAP, Fot: Jacek Turczyk)
d2adhjn

- Zapowiadane przez premier Beatę Szydło zmiany w rządzie mogą dotyczyć również wojewodów - potwierdził w radiowej Jedynce szef MSWiA Mariusz Błaszczak. W piątek szefowa rady ministrów mówiła w Sygnałach Dnia, że w nadchodzącym tygodniu dojdzie do zmian personalnych w rządzie. Minister Błaszczak nie chciał jednak wskazać konkretnych nazwisk.

Wyjaśnił, że najpierw odbędzie się narada w gronie wojewodów, a potem opinia publiczna zostanie poinformowana. Przypomniał, że zarówno wojewodowie, jak i ministrowie nie są przypisani do swoich stanowisk. - Nic nam się nie należy, wszystko jest związane z naszą pracą - dodał polityk.

W weekend, w Jachrance pod Warszawą, doszło do wyjazdowego posiedzenia klubu Prawa i Sprawiedliwości. Rzeczniczka PiS Beata Mazurek, relacjonując na Twitterze wystąpienie premier Beaty Szydło pisała m.in., że polityk zapowiedziała wymianę co najmniej dwóch wojewodów.

d2adhjn

Podziel się opinią

Share

d2adhjn

d2adhjn
Więcej tematów