Trwa ładowanie...
d153lpe
d153lpe

Marek Magierowski w #dzieńdobryPolsko: nie przesadzałbym z tymi kasandrycznymi wizjami Polski

- Mam wrażenie, że wielu dziennikarzy i ekspertów żyje takim mitem: można żyć w społeczeństwie, które jest zjednoczone, ma tożsame poglądy na wszystko, nie kłóci się. Tak nigdy nie było, nie jest i nie będzie - ocenił gość programu #dzieńdobryPolsko Marek Magierowski, mówiąc o podzielonej rocznicy 13 grudnia. - Ja nie przesadzałbym z tymi kasandrycznymi wizjami Polski, która zmierza ku wojnie domowej - dodał dyrektor biura prasowego Kancelarii Prezydenta.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d153lpe

- To, co wydarzyło się we wtorek, jest normalnym sporem politycznym - powiedział Marek Magierowski. - To normalny sposób wyrażania poglądów - dodał. Jego zdaniem, w ten sposób na ulicy wyraża się poglądy w Europie i nie tylko w Europie od dziesiątków lat.

- Nie widzę w tym niczego nadzwyczajnego, więc możemy się tylko pochylać z troską nad niektórymi sformułowaniami, obraźliwymi słowami, które padały wczoraj i nie tylko wczoraj - powiedział gość programu #dzieńdobryPolsko. - Ale pamiętajmy, że do takich sporów dochodzi praktycznie we wszystkich krajach europejskich, szczególnie w czasach kryzysu - dodał Magierowski.

oprac. Marek Grabski

d153lpe

Podziel się opinią

Share
d153lpe
d153lpe