Trwa ładowanie...
Marcin Mastalerek: wielu chciałoby, żeby prawica się pokłóciła. To marzenia ściętej głowy
TVP

Marcin Mastalerek: wielu chciałoby, żeby prawica się pokłóciła. To marzenia ściętej głowy

- Opinię publiczną personalia zawsze ekscytują, ale to nie ma znaczenia. Wielu chciałoby, żeby prawica się pokłóciła. To marzenia ściętej głowy - powiedział na antenie TVP Info rzecznik PiS Marcin Mastalerek. Zapewnił, że współpraca wewnątrz zjednoczonej prawicy jest wzorcowa i nie ma w niej żadnych tarć.
Share
d3rl5fx

W weekend odbędzie się konwencja zjednoczonej prawicy w Katowicach. Mastelerek podkreślił w TVP Info, że dotąd miasto to było "matecznikiem PO", ale w ostatnich wyborach partia rządząca straciła tam połowę głosów.

Podczas konwencji ma się odbyć kilkadziesiąt paneli, w trakcie których ugrupowania wypracują wspólne stanowisko w wielu kwestiach. - Są nowe fakty polityczne, doszło do zjednoczenia prawicy, jest wielu nowych ekspertów, wiele nowych spojrzeń. Jestem przekonany, że dyskusja będzie dobra - zaznaczył Mastalerek.

- Mamy program i to mamy go od wielu lat - dodał. - Zmienia się otoczenie gospodarcze, społeczne, zmienia się otoczenie międzynarodowe. Nasz ostatni program był przyjęty w 2014 roku, ale my cały czas nad programem pracujemy - wyjaśnił rzecznik PiS.

d3rl5fx

Podziel się opinią

Share
d3rl5fx
d3rl5fx
Więcej tematów