Trwa ładowanie...
db89qqz

"Mam tylko jedno pytanie" Wojewódzki zwrócił się do premier Szydło

Kuba Wojewódzki, który słynie ze swojego ciętego języka i nietuzinkowych ripost, tym razem pozwolił sobie na uszczypliwość w stosunku do polskiej premier.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Mam tylko jedno pytanie" Wojewódzki zwrócił się do premier Szydło
(AFP)
db89qqz

Popularny showman opublikował post na Facebooku ze zdjęciem Beaty Szydło i pytaniem do niej: "Czy Pani jest tak słabo wykształcona czy tak podła?". Wojewódzki nie napisał wprost do jakiej sytuacji nawiązuje jego pytanie, ale biorąc pod uwagę ostatnie wystąpienie premier Szydło, które wywołało międzynarodowe oburzenie, to nie trudno jest się domyślić, do czego chciał się odnieść.

Premier Beata Szydło wygłosiła przemówienie podczas obchodów 77. rocznicy pierwszej deportacji polskich więźniów politycznych do niemieckiego obozu Auschwitz. - Auschwitz to lekcja tego, że należy uczynić wszystko, aby chronić swoich obywateli - stwierdziła, co wywołało oburzenie wielu komentatorów. - Słowa Beaty Szydło to jest wielka gafa - powiedział Wirtualnej Polsce Krzysztof Utkowski, prezes Chrześcijańskiego Stowarzyszenia Rodzin Oświęcimskich. Według Sławomira Sierakowskiego, komentatora WP, Szydło wykorzystuje tragedię Holokaustu do uzasadniania swojej niemoralnej polityki przeciw uchodźcom"..

db89qqz

Podziel się opinią

Share

db89qqz

db89qqz
Więcej tematów