Trwa ładowanie...
13-07-2015 14:23

Małopolska: oszukali prawie 1000 osób. Kolejny fałszywy sklep internetowy został zamknięty

Przez tę firmę nawet tysiąc Małopolan straciło pieniądze. Chodzi o internetowy sklep "tanizakup24.pl". Sklep wystawiał na sprzedaż sprzęt AGD, głównie pralki czy lodówki. Po tym jak klient wpłacił pieniądze, "pracownicy" sklepu wysyłali pusty karton albo w ogóle zrywali kontakt. W tej sprawie zatrzymane zostały dwie osoby, jedna z nich trafiła do aresztu.

Share
Małopolska: oszukali prawie 1000 osób. Kolejny fałszywy sklep internetowy został zamkniętyŹródło: WP, fot: Konrad Żelazowski
deqylr5

W tym momencie klienci mogą już wyzbyć się złudzeń, że sklep "tanizakup" kiedykolwiek wyśle kupiony towar. Ich strona internetowa już nie istnieje, a policja udowodniła, że nigdy nie posiadali towaru, który oferowali.

Poszkodowani powinni w najbliższym czasie zgłosić się do najbliższego komisariatu i poinformować, że stracili pieniądze przez ten sklep. Wtedy takie osoby zostaną dopisane do listy poszkodowanych w tej sprawie. Im więcej zeznań, tym większe prawdopodobieństwo, że sprawca zostanie skazany i że sąd każe mu oddać pieniądze wpłacone przez klientów.

deqylr5
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
deqylr5
Więcej tematów