ycipk-ltfvqm
ycipk-ltfvqm

Małgorzata Jacyna-Witt - Najnowsze informacje

Trwa ładowanie...
Małgorzata Jacyna-Witt, radna szczecińska portalsamorzadowy.pl
Podziel się
ycipk-ltfvqm

Małgorzata Jacyna-Witt to niezależna szczecińska radna, która pracowała jako menadżer i prowadzi własną działalność gospodarczą. W 2014 roku kandydowała na urząd prezydenta Szczecina, jednak ostatecznie wybory wygrał Piotr Krzystek.

Małgorzata Jacyna-Witt – wykształcenie i działalność polityczna

Małgorzata Jacyna-Witt urodziła się w Puławach, ale mieszka w Szczecinie, gdzie studiowała na Wydziale Ekonomiki Transportu Politechniki Szczecińskiej. Zawodowo przez 10 lat zajmowała się pracą na stanowisku menedżera w dużych firmach, ale ma też na koncie kilkanaście lat doświadczenia w prowadzeniu własnej działalności w branży budowlanej.

Aktywność samorządową Małgorzata Jacyna-Witt wykazuje od 2002 roku, kiedy to została radną miejską; do tego przez cztery lata zasiadała w radzie sejmiku województwa zachodniopomorskiego. Startowała w wyborach na prezydenta Szczecina w 2014 roku, jednak nie udało jej się odnieść sukcesu – prezydentem został Piotr Krzystek.

Małgorzata Jacyna-Witt – wybory samorządowe 2018

ycipk-ltfvqm

Małgorzata Jacyna-Witt miała w 2018 roku kandydować na stanowisko prezydenta Szczecina w wyborach samorządowych, jednak ostatecznie swoje poparcie przekazała Bartłomiejowi Sochańskiemu, sama za to postanowiła startować do sejmiku z listy Prawa i Sprawiedliwości.

Miejsce urodzenia

Puławy

Profesja

przedsiębiorca, działaczka samorządowa

ycipk-ltfvqm
ycipk-ltfvqm
ycipk-ltfvqm