Trwa ładowanie...
d2eayt3

Małgorzata Jacyna-Witt

Najnowsze informacje
2.1
(30 głosów)
Oceń:
Miejsce urodzenia:

Puławy

d2eayt3
portalsamorzadowy.pl
Źródło: portalsamorzadowy.pl

Małgorzata Jacyna-Witt to niezależna szczecińska radna, która pracowała jako menadżer i prowadzi własną działalność gospodarczą. W 2014 roku kandydowała na urząd prezydenta Szczecina, jednak ostatecznie wybory wygrał Piotr Krzystek.

Małgorzata Jacyna-Witt – wykształcenie i działalność polityczna

Małgorzata Jacyna-Witt urodziła się w Puławach, ale mieszka w Szczecinie, gdzie studiowała na Wydziale Ekonomiki Transportu Politechniki Szczecińskiej. Zawodowo przez 10 lat zajmowała się pracą na stanowisku menedżera w dużych firmach, ale ma też na koncie kilkanaście lat doświadczenia w prowadzeniu własnej działalności w branży budowlanej.

Aktywność samorządową Małgorzata Jacyna-Witt wykazuje od 2002 roku, kiedy to została radną miejską; do tego przez cztery lata zasiadała w radzie sejmiku województwa zachodniopomorskiego. Startowała w wyborach na prezydenta Szczecina w 2014 roku, jednak nie udało jej się odnieść sukcesu – prezydentem został Piotr Krzystek.

Małgorzata Jacyna-Witt – wybory samorządowe 2018

Małgorzata Jacyna-Witt miała w 2018 roku kandydować na stanowisko prezydenta Szczecina w wyborach samorządowych, jednak ostatecznie swoje poparcie przekazała Bartłomiejowi Sochańskiemu, sama za to postanowiła startować do sejmiku z listy Prawa i Sprawiedliwości.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2eayt3
d2eayt3
d2eayt3
Więcej tematów
d2eayt3