Trwa ładowanie...
d4jbwwm

Magdalena Kralka wciąż poszukiwana. Policja ma dla niej "prezent"

Małopolska policja "zachęca" Magdalenę Kralkę do powrotu do ojczyzny. Kobieta jest podejrzewana o przewodzenie grupie przestępczej, która rozprowadzała narkotyki w Polsce oraz o szefowanie grupie pseudokibiców. Wydano za nią Europejski Nakaz Aresztowania.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Magdalena Kralka jest poszukiwana od miesięcy
Magdalena Kralka jest poszukiwana od miesięcy (Policja)
d4jbwwm

"Poszukiwana przez Interpol może przebywać za granicą. Zachęcamy do powrotu i 'fundujemy' bilet lotniczy" - czytamy na Facebooku małopolskiej policji. Do wpisu dodano grafikę, przedstawiającą zdjęcie Kralki na bilecie lotniczym.

Na swojej stronie policja zachęca do kontaktu wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu poszukiwanej. Zgłoszenia w tej sprawie można zgłaszać funkcjonariuszom Sekcji ds. Poszukiwań i Identyfikacji Osób w KWP w Krakowie przy ul. Mogilskiej 109.

d4jbwwm

Przypomnijmy, Magdalena Kralka jest podejrzana o kierowanie gangiem związanym z kibolami Cracovii oraz handel narkotykami na masową skalę. Z ustaleń śledczych wynika, że grupa miała ściągnąć do Polski 5,5 tony marihuany o wartości 88 milionów złotych oraz 120 kg kokainy o wartości 4,3 miliona euro. Zarzuty stawiane Magdalenie Kralce dotyczą również utrudniania postępowania karnego, składania fałszywych zeznań oraz nakłaniania do tego innych osób.

Podejrzana bezskutecznie starała się o list żelazny, który pozwoliłby odpowiadać jej z wolnej stopy. Jej adwokat tłumaczył również, że Kralka ukrywa się z powodu obawy o swoje życie.

Zobacz też: Liroy-Marzec chce startować w wyborach prezydenckich. Zdrojewski: artyści potrzebują sceny

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d4jbwwm

Podziel się opinią

Share

d4jbwwm

d4jbwwm
Więcej tematów