Trwa ładowanie...
d17aw2q

Magdalena Biejat odpowiada na słowa Jarosława Kaczyńskiego. "Dziwi mnie"

- Jeżeli PiS zdecyduje, żeby mnie odwołać, to tak zdecyduje, bo ma większość w komisji - przyznała Magdalena Biejat. Przewodniczącą sejmowej Komisji Polityki Społecznej i Rodziny uważa, że ostatnie wypowiedzi prezesa PiS na jej temat są zaskakujące.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Magdalena Biejat przypomniała, że "w każdej komisji to PiS ma większość"
Magdalena Biejat przypomniała, że "w każdej komisji to PiS ma większość" (East News, Fot: Tomasz Jastrzebowski)
d17aw2q

- Dziwi mnie, że pan prezes tak bardzo nie rozumie, na czym polega przewodniczenie komisji. Przecież jest dużo bardziej doświadczonym posłem niż ja - stwierdziła w rozmowie z RMF FM Magdalena Biejat.

Przewodniczącą sejmowej Komisji Polityki Społecznej i Rodziny odniosła się do ostatnich słów Jarosława Kaczyńskiego w sprawie pełnionej przez nią funkcji. - Chcę wszystkich uspokoić. (...) Dopóki jesteśmy przy władzy, nie dopuścimy do tego, by ktoś przeprowadzał eksperymenty, których efektem będzie krzywdzenie dzieci i rozbijanie rodziny - powiedział Jarosław Kaczyński w wywiadzie dla "Gazety Polskiej".

Biejat twierdzi, że nie wie, jakie "eksperymenty miałby przeprowadzać szef jakiejkolwiek komisji". - Naszym zadaniem jest kierowanie jej pracami, a decyzje zapadają zawsze większością głosów. Przypominam, że w każdej komisji to PiS ma większość - zaznaczyła.

d17aw2q

Posłanka partii Razem przyznała, że ewentualna decyzja o zmianie przewodniczącego komisji nie zostanie zablokowana przez opozycję. - Niewiele możemy zrobić. Jeżeli PiS zdecyduje, żeby mnie odwołać, to tak zdecyduje, bo ma większość w komisji. Już podczas głosowania nad członkami do KRS udowodnili, że mogą zrobić wszystko - dodała.

Zobacz też: Pokazaliśmy publicystom sondaż. "Andrzej Duda ma z kim przegrać"

Źródło: RMF FM

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d17aw2q

Podziel się opinią

Share
d17aw2q
d17aw2q
Więcej tematów