Trwa ładowanie...
d25hw89

Maciej Stuhr odpowiedział na wpis posłanki Pawłowicz

Maciej Stuhr zamieścił wpis na Facebooku, w którym odniósł się do wczorajszej, krytycznej wypowiedzi Krystyny Pawłowicz.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Maciej Stuhr odpowiedział na wpis posłanki Pawłowicz
(Eastnews, Fot: Olszanka)
d25hw89

Stuhr napisał na swoim oficjalnym profilu, zwracając się do posłanki „Pani Krysieńko kochana! Panie Krzysztofie i wszyscy oburzeni! Macie sejm, macie senat, macie prezydenta, macie sądy, macie telewizję, swoje wiadomości, macie radio, rozjechaliście Trybunał Konstytucyjny, dajcie wy nam się przynajmniej pośmiać. A tak przy okazji- mój żart bynajmniej nie był wymierzony w pamięć o kimkolwiek. Przeciwnie! W imię godnej pamięci, a przeciw wszystkim tym, którzy sobie od lat tupolewami i wyklętymi wycieracie gębę zbijając polityczny kapitał.” „Pozdrowienia z Bratysławy!” – zakończył swoją wypowiedź aktor.

Pani Krysieńko kochana! Panie Krzysztofie i wszyscy oburzeni! Macie sejm, macie senat, macie prezydenta, macie sądy,...

Posted by [ Maciej Stuhr ]( https://www.facebook.com/MaciekStuhr/ ) on�[ Wednesday, 9 March 2016 ]( https://www.facebook.com/MaciekStuhr/posts/10154637845009689 )

Wpis szybko zyskał przychylność internautów. W przeciągu dwóch godzin zyskał ponad 145 tys. polubień i 22 000 udostępnień.

d25hw89

Wpis popularnego aktora był odpowiedzią na krytykę ze strony Krystyny Pawłowicz, która wczoraj na Facebooku napisała: "Panie Maciusiu STUHR, Żołnierze Wyklęci już nie żyją.Zakatowani. W 2010 r. zginęli wszyscy pasażerowie tupolewa.Też Prezydent Kaczyński. Prezydent Andrzej Duda szczęśliwie, mimo "oponki" - ocalał. Śmieszne,co? A jak tam ze zdrowiem Tatusia Szanownego Pana Aktora? Proszę też coś zabawnego wymyślić......Te Pana koleżanki,aktorki też się na pewno pośmieją. Pani Anna Dymna też się śmiała..... Śmieszne było,co?Bo śmierć Polaków jest śmieszna,nie? No,Pani Anno...?"

Panie Maciusiu STUHR,Żołnierze Wyklęci już nie żyją.Zakatowani.W 2010 r. zginęli wszyscy pasażerowie tupolewa.Też...

Posted by [ Krystyna Pawłowicz ]( https://www.facebook.com/KrystynaPawlowicz/ ) on�[ Tuesday, 8 March 2016 ]( https://www.facebook.com/KrystynaPawlowicz/posts/1022682657804122 )
d25hw89

Podziel się opinią

Share

d25hw89

d25hw89
Więcej tematów