Trwa ładowanie...
d2cy6cp
d2cy6cp
telewizja

Maciej Orłoś dołącza do Wirtualnej Polski

Maciej Orłoś rozpoczyna właśnie pracę w telewizji WP, której kanał startuje 2 grudnia. Będzie gospodarzem serwisu informacyjnego #dziejesięnażywo.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d2cy6cp

- W moim życiu dzieje się. Po 25 latach przyszedł czas na nowe otwarcie - mówi nam Maciej Orłoś. - Telewizja Wirtualnej Polski to dla mnie nowe wyzwanie, ale też inny wymiar wolności, energii, zawodowej inspiracji. Niezwykle ekscytujące połączenie telewizji z możliwościami, jakie dają internet i najnowsze technologie - dodaje. Wyjaśnia także: - Mój program będzie przeglądem najważniejszych informacji: krótko, zwięźle i na temat, często z poczuciem humoru. Jeśli brzmi znajomo, to... cóż, ja inaczej nie potrafię.

Z widzami i internautami Wirtualnej Polski Maciej Orłoś spotka się już dziś - o godzinie 10 udzieli pierwszego wywiadu po oficjalnym ogłoszeniu jego transferu do telewizji WP. Rozmowę poprowadzi Tomasz Machała, szef informacji i publicystyki GWP, a transmitowana będzie ona na stronie głównej Wirtualnej Polski. O godzinie 17 z kolei Maciej Orłoś odpowie na pytania Internautów w wywiadzie prowadzonym na żywo na facebookowym profilu Wirtualnej Polski.

(fot. WP)
Podziel się

#dziejesięnażywo, którego gospodarzem będzie Maciej Orłoś, to przegląd najważniejszych i najświeższych informacji ze świata, z akcentem na sprawy polskie w ujęciu krajowym i lokalnym. To obiektywnie, niezależnie i rzetelnie przedstawiany obraz wydarzeń.

d2cy6cp

Maciej Orłoś jest dziennikarzem, prezenterem i aktorem. Ma w swoim dorobku między innymi nagrodę SuperWiktora, przyznawaną przez Akademię Telewizyjną za całokształt dokonań, trzy Wiktory i dwie Telekamery, w tym tegoroczną.

(fot. WP)
Podziel się

Przez 25 lat był związany z Telewizją Polską, gdzie od 1991 roku poprowadził blisko trzy tysiące wydań "Teleexpressu". Był również gospodarzem wielu imprez i wydarzeń telewizyjnych, m.in. festiwali w Opolu i Sopocie, gali Wiktorów oraz 50-lecia TVP.

Oprócz "Teleexpressu" prowadził też cykliczne programy m.in. "Oko w oko", "A to Polska właśnie", "Trochę kultury", "300 procent normy", "Nie ma jak Polska" czy "Wielkie Testy".

d2cy6cp

Jest absolwentem PWST. Ma na swoim koncie role w filmach i serialach. Jest również autorem serii książek dla dzieci o przygodach Kuby i Meli.

Zapraszamy do oglądania:

- o godzinie 10.00 - wywiadu Tomasza Machały z Maciejem Orłosiem na stronie głównej WP

- o godzinie 17.00 wywiadu live na FB portalu WP, w którym Maciej Orłoś odpowie na pytania Internautów

(fot. WP)
Podziel się
d2cy6cp

Podziel się opinią

Share

d2cy6cp

d2cy6cp
Więcej tematów