Trwa ładowanie...
ds9k6nu

Łukasz Gibała ogłosił start na prezydenta Krakowa

- Potrzebna jest trzecia opcja - powiedział Łukasz Gibała, ogłaszając start w wyborach na prezydenta Krakowa. Lider Stowarzyszenia Logiczna Alternatywa dla Krakowa swoją decyzję ogłosił we wtorek na specjalnie zwołanej na konferencji prasowej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Łukasz Gibała startuje pod hasłem: Trzecia droga, Kraków dla mieszkańców"
Łukasz Gibała startuje pod hasłem: Trzecia droga, Kraków dla mieszkańców" (East News)
ds9k6nu

- Podjąłem decyzję, że będę startował w wyborach na prezydenta Krakowa. Uważam, że ten wybór, który krakowianie mieli do tej pory, między Jackiem Majchrowskim, a Małgorzatą Wassermann to żaden wybór - mówił na konferencji Łukasz Gibała.

Jak tłumaczył, "to wybór pozorny, między dwoma złymi alternatywami i potrzebna jest trzecia opcja". - Wierzę, że krakowianie zasługują na więcej, na trzecią opcją, na naprawdę dobry wybór, na prezydenta, który będzie całkowicie samodzielny, nie będzie otrzymywał poleceń z Warszawy, który nie będzie ulegał presji deweloperskiej i nie pozwolił betonować naszego miasta. Jeśli krakowianie mi zaufają, to takim właśnie prezydentem będę - zapewnił.

– Podjąłem też decyzję, że hasłem mojej kampanii będzie brzmiało: "Trzecia droga, Kraków dla mieszkańców" – dodał były poseł, cytowany przez portal 300polityka.

ds9k6nu

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Zobacz także: Joanna Schmidt o pamiętnym Sylwestrze: na Maderze jeszcze nie byliśmy

ds9k6nu

Podziel się opinią

Share

ds9k6nu

ds9k6nu
Więcej tematów