Trwa ładowanie...
d473x4a
s17

Lubelskie: karambol na S17, zderzyło się 12 samochodów

12 samochodów zderzyło się na drodze ekspresowej nr 17 na odcinku Lublin-Piaski, w okolicy Wierzchowisk. Nikt nie odniósł poważnych obrażeń. W Lubelskiem od rana jazdę utrudniały marznące opady deszczu lub mżawki powodujące gołoledź.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Lubelskie: karambol na S17, zderzyło się 12 samochodów
(PAP, Fot: Wojciech Pacewicz)
d473x4a

Według wstępnych ustaleń policji kierująca volkswagenem kobieta, jadąca w kierunku Lublina, straciła panowanie nad samochodem, auto uderzyło w barierę energochłonną. - Na ten samochód najechał następny, który także uderzył w barierkę. Potem dojeżdżały kolejne - powiedział rzecznik prasowy komendy policji w Świdniku Paweł Leśny.

Jak dodał, nikt nie odniósł poważnych obrażeń. - Pogotowie na miejscu udzieliło pomocy jednej kobiecie - zaznaczył Leśny.

Ruch na trasie, w okolicy karambolu, odbywa się lewym pasem jezdni.

d473x4a

- Na terenie województwa lubelskiego w godzinach porannych w niedzielę policja odnotowała prawie 30 kolizji drogowych - poinformował Kamil Karbowniczek z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

W miejscowości Płouszowice na trasie Lublin-Nałęczów doszło do wypadku - kierująca samochodem osobowym kobieta, straciła panowanie nad pojazdem i wjechała do rowu. Kobieta została przewieziona do szpitala.

Do wielu kolizji doszło w Lublinie, m.in. na jednej z zatok autobusowych zderzyły się dwa autobusy komunikacji miejskiej. Według prognoz, zamieszczonych na stronie Wojewódzkiego Centrum Zarządzania Kryzysowego, marznące opady deszczu lub mżawki mogą występować na terenie województwa do poniedziałku.

d473x4a

Podziel się opinią

Share

d473x4a

d473x4a
Więcej tematów