Trwa ładowanie...
d2gumh5

Łódź. Cała rodzina otruła się czadem. Ciała odkryto po kilku dniach

Zwłoki trzech osób znaleziono w mieszkaniu przy ul. 6 Sierpnia w łódzkiej dzielnicy Polesie. Śmierć 67-letniej kobiety, jej córki i jej partnera, obywatela Tunezji nastąpiła przed kilkoma, a nawet kilkunastoma dniami na skutek zatrucia tlenkiem węgla.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Mieszkanie było szczelnie zamknięte, prawdopodobnie zabrakło tlenu.
Mieszkanie było szczelnie zamknięte, prawdopodobnie zabrakło tlenu. (WP.PL, Fot: Łukasz Szełemej)
d2gumh5

Mieszkanie było szczelnie zamknięte. Na miejscu znaleziono pustą butlę gazową z odkręconym zaworem. Na przykręconym palniku znajdowała się odwrócona puszka. Najprawdopodobniej konstrukcja była wykorzystywana do ogrzewania. To mogło być przyczyną tragedii, jak podaje portal dzienniklodzki.pl

Odkrycia dokonali w piątek późnym wieczorem łódzcy strażacy. Na kanapie leżały zwłoki 67-letniej gospodyni, na podłodze obok jej ciała znaleziono zwłoki 35-letniej córki oraz jej 37-letniego partnera. Wszyscy prawdopodobnie zginęli w niewielkich odstępach czasu.

d2gumh5

Służby miejskie zostały powiadomione przez znajomych pary, którzy zaniepokojeni brakiem kontaktu z nimi przyjechali na miejsce, by dowiedzieć się, co się stało. Drzwi do lokalu były zamknięte. Strażacy musieli je wyważyć.

Sprawą zajmuje się prokuratura, szczegóły będą znane po sekcji.

Źródło gazetakrakowska.pl / dzienniklodzki.pl

d2gumh5

Podziel się opinią

Share

d2gumh5

d2gumh5
Więcej tematów