PolskaList gończy za Sebastianem Lataczem. Cała lista przestępstw

List gończy za Sebastianem Lataczem. Cała lista przestępstw

List gończy za Sebastianem Lataczem. Cała lista przestępstw
Źródło zdjęć: © Policja
Arkadiusz Jastrzębski

17.05.2018 11:12, aktual.: 25.03.2022 12:50

Policja prosi o pomoc w ujęciu 27-letniego Sebastiana Latacza z Krakowa. Mężczyzna ma na koncie kradzieże samochodów, pieniędzy i dokumentów. Śledczy chcą mu postawić również zarzuty związane z narkotykami.

List gończy za mężczyzną wydała Prokuratura Rejonowa Kraków Nowa Huta. - Udało nam się ustalić, że latem ubiegłego roku 27-latek ukradł co najmniej dwa samochody. Podejrzewamy też, że jest sprawcą kradzieży pieniędzy oraz dokumentów - mówi Wirtualnej Polsce mł. insp. Sebastian Gleń z małopolskiej policji.

Na podstawie dowodów zebranych przez kryminalnych z wydziału do walki z przestępczością samochodową krakowskiej komendy sąd zdecydował o aresztowaniu mężczyzny.

Obraz
© Policja

- Sebastiana Latacz ma ok. 170 cm wzrostu i jest szczupłej budowy ciała. Ma smukłą twarz, jasne oczy, a nos nachylony w lewą stronę. Ma krótkie włosy koloru blond. Cechą szczególną są liczne tatuaże na obu rękach oraz niewyraźna mowa - opisuje poszukiwanego policjant.

Policja prosi o pomoc każdego, kto posiada informację o miejscu pobytu mężczyzny. Kontaktować można się z Komendą Miejską Policji w Krakowie: tel. 12-61-52-908, 12-61-51-300 albo z najbliższą jednostką policji. Funkcjonariusze zapewniają anonimowość osobom, które przekażą informacje.

Masz newsa, zdjęcie lub film? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (16)
Zobacz także