List gończy za Sebastianem Lataczem. Cała lista przestępstw

Policja prosi o pomoc w ujęciu 27-letniego Sebastiana Latacza z Krakowa. Mężczyzna ma na koncie kradzieże samochodów, pieniędzy i dokumentów. Śledczy chcą mu postawić również zarzuty związane z narkotykami.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Poszukiwany Sebastian Latacz
Poszukiwany Sebastian Latacz (Policja)
WP

List gończy za mężczyzną wydała Prokuratura Rejonowa Kraków Nowa Huta. - Udało nam się ustalić, że latem ubiegłego roku 27-latek ukradł co najmniej dwa samochody. Podejrzewamy też, że jest sprawcą kradzieży pieniędzy oraz dokumentów - mówi Wirtualnej Polsce mł. insp. Sebastian Gleń z małopolskiej policji.

Na podstawie dowodów zebranych przez kryminalnych z wydziału do walki z przestępczością samochodową krakowskiej komendy sąd zdecydował o aresztowaniu mężczyzny.

Policja
Podziel się
WP

- Sebastiana Latacz ma ok. 170 cm wzrostu i jest szczupłej budowy ciała. Ma smukłą twarz, jasne oczy, a nos nachylony w lewą stronę. Ma krótkie włosy koloru blond. Cechą szczególną są liczne tatuaże na obu rękach oraz niewyraźna mowa - opisuje poszukiwanego policjant.

Policja prosi o pomoc każdego, kto posiada informację o miejscu pobytu mężczyzny. Kontaktować można się z Komendą Miejską Policji w Krakowie: tel. 12-61-52-908, 12-61-51-300 albo z najbliższą jednostką policji. Funkcjonariusze zapewniają anonimowość osobom, które przekażą informacje.

Masz newsa, zdjęcie lub film? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Bójka po marszu św. Huberta. "Prowokacja"

WP
WP
WP