Trwa ładowanie...
d3y32gc

Lidl z promocją na torebki Wittchen

Lidl znów zachwyci swoich klientów ofertą galanterii firmy Wittchen. Torebki, portfele, rękawiczki oraz paski Wittchen już niebawem trafią na półki supermarketów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Lidl z promocją torebek Wittchen.
Lidl z promocją torebek Wittchen. (East News, Fot: PAWEL RELIKOWSKI / POLSKA PRESS)
d3y32gc

Lidl i Wittchen – kolejna odsłona promocji

Od kilku lat Lidl współpracuje z polskim przedsiębiorstwem Wittchen. Produkty tej marki zawsze budzą ogromne zainteresowanie rzeszy klientów. Nie inaczej powinno być tym razem. Galanteria Wittchen w sieci Lidl pojawi się w sobotę 1 grudnia. W ofercie znajdą się:

  • Torebki skórzane Wittchen w cenie 189 zł (35 wzorów)
  • Rękawiczki skórzane Wittchen damskie i męskie w cenie 89 zł (16 wzorów)
  • Skórzane paski Wittchen damskie i męskie w cenie 79 zł (13 wzorów)
  • Portfele skórzane Wittchen w cenie 159 zł (33 wzory)
d3y32gc

Mimo iż produktów będzie wiele, to na próżno liczyć, że zagoszczą one na długo na sklepowych półkach. Dotychczas w sieci Lidl toczyły się zażarte walki o torebki marki Wittchen. Tym razem również może dojść do dantejskich scen podczas akcji promocyjnej sieci Lidl.

Wittchen – dobra polska marka

Wittchen jest polską firmą zajmującą się przede wszystkim produkcją galanterii skórzanej. Na rynku pojawili się w 1990 roku. Od tego czasu prezesem przedsiębiorstwa niezmiennie pozostaje Jędrzej Wittchen. Przez lata Wittchen ciężko pracowało na swoje miejsce na rynku, jednak starania się opłaciły. Dziś jest to jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich marek zarówno w kraju jak i na świecie. W ich ofercie znajdziemy zarówno galanterię skórzaną, jak również apaszki, parasole, a nawet walizki.

d3y32gc

Podziel się opinią

Share
d3y32gc
d3y32gc
Więcej tematów