Trwa ładowanie...

Lew morski rozprawił się z natrętnym psem. Zobacz nagranie

Lew morski to potężne i nieobliczalne zwierzę. Przekonał się o tym pewien pies, który nierozważnie zbliżył się do niego na zbyt niewielką odległość - informuje "The Mirror".

Share
Lew morski rozprawił się z natrętnym psem. Zobacz nagranie
Źródło: Youtube
d24dnvj

Ta historia wydarzyła się w Rosji, na jednym z rybackich trawlerów. Dwa psy szczekaniem zaalarmowały załogę stojącej w porcie łodzi, że na pokładzie znajduje się nieproszony gość - lew morski.

Na zarejestrowanym przez świadka tej sceny filmie widać, jak psy zajadle ujadają, a lew morski spokojnie siedzi na skrzynkach, niewiele sobie robiąc z ich jazgotu. Sytuacja jednak się zmienia, gdy na scenie pojawia się człowiek.

d24dnvj

Rybak rzuca ogromnemu zwierzęciu ryby, które ten łyka. Tymczasem jeden z psów, prawdopodobnie ośmielony obecnością człowieka, podbiega bliżej lwa morskiego. Reakcja wielkiej bestii jest błyskawiczna: łapie w paszczę psa i wyrzuca go z łodzi.

Biedny psiak z podkulonym ogonem ucieka jak najdalej od groźnego przeciwnika. Prawdopodobnie następnym razem dobrze się zastanowi zanim zbliży się do nieproszonego gościa na łodzi.

Źródło: The Mirror

d24dnvj

Podziel się opinią

Share
d24dnvj
d24dnvj
Więcej tematów