Trwa ładowanie...
22-09-2014 19:32

Leszek Miller o nowych ministrach: Tusk ich wyrzucił za afery. Są w rządzie Kopacz, bo mają wpływy

- Jak popatrzymy na skład nowego rządu, to można wyodrębnić cztery grupy - powiedział w programie „Po przecinku” w TVP Info były premier Leszek Miller. Według niego, nowi ministrowie, albo zostali usunięci przez premiera Tuska za udział w aferach korupcyjnych, a wrócili, bo mają wpływy, albo zostali usunięci za nieudolność. Pozostałe dwie grupy to według Millera osoby, którym ufa premier Kopacz lub te, które cieszą się dobrą opinią prezydenta. - To prezydencki rząd - podsumował.

Leszek Miller o nowych ministrach: Tusk ich wyrzucił za afery. Są w rządzie Kopacz, bo mają wpływyŹródło: WP.PL, fot: Andrzej Hulimka
dn7ibbh
dn7ibbh

Zaskoczeniem dla Leszka Millera było pojawienie się w rządzie Grzegorza Schetyny. - Cimoszewicz nie mianowałby go nawet konsulem, bo miał bardzo wyśrubowane wymagania i pan Schetyna tych wymagań nie mógł spełnić - ocenił kompetencje nowego szefa MSZ.

Miller zdumiony jest także nominacją Radosława Sikorskiego na marszałka sejmu. - Marszałek powinien mieć dokładnie odwrotne cechy niż ma Radosław Sikorski. Musi pamiętać, że reprezentuje cały sejm, w tym ugrupowania opozycji. Trudno mi go sobie wyobrazić w takiej roli - uważa.

Źródło: TVP Info

dn7ibbh
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dn7ibbh
Więcej tematów