Trwa ładowanie...
db89qqz
Leszek Miller: Hanna Gronkiewicz-Waltz powinna stawić się przed komisją ds. reprywatyzacji

Leszek Miller: Hanna Gronkiewicz-Waltz powinna stawić się przed komisją ds. reprywatyzacji

- Z całym szacunkiem dla prezydent Warszawy, ona nie jest od tego, by wyrokować, co jest konstytucyjne, a co nie – tak Leszek Miller skomentował słowa Hanny Gronkiewicz-Waltz, że komisja jest niekonstytucyjna. Według niego, zadania jej nie ułatwiła opozycja, w tym PO, która rekomenduje do komisji śledczej ws. reprywatyzacji swoich przedstawicieli.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
db89qqz

Leszej Miller w #dzieńdobryWP zwrócił też uwagę, że Hanna Gronkiewicz-Waltz powinna stawić się przed komisją reprywatyzacyjną. Tym bardziej, że partie opozycyjne wystawiły swoich kandydatów. A to sprawia, że nie jest to wyłącznie komisja PiS-u.

- Hanna Gronkiewicz-Waltz może zakłada, że będzie miała kłopoty z odpowiadaniem na pytania - dodał. Jednocześnie przyznał, że sprawa jest poważna, bo przez wiele lat "kwitł proceder, czego nie da się zamieść pod dywan". - Mamy ofiarę śmiertelną, panią Brzeską - dodał.

Leszek Miller ocenił, że cała ta sprawa utrudni Platformie Obywatelskiej walkę o prezydenturę w Warszawie. – Jeśli ta komisja odkryje coś nowego, przeciwnicy będą to wykorzystywać w walce politycznej – ocenił.

db89qqz

Podziel się opinią

Share

db89qqz

db89qqz
Więcej tematów