Trwa ładowanie...
died51g

Lekarze go nie przyjęli. Kilka godzin później zmarł przed przychodnią

55 - letni mężczyzna z województwa pomorskiego zgłosił się do szpitala wojewódzkiego w Słupsku. Nie czuł się najlepiej i wymiotował krwią. W ciągu kilkunastu godzin zbadało go trzech lekarzy, ale nic nie wzbudziło ich podejrzeń. Mirosław Sosiński został zwolniony do domu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Mężczyzna zmarł przed szpitalem
Mężczyzna zmarł przed szpitalem (iStock.com, Fot: fotocelia)
died51g

Mieszkaniec Wieliczewa (województwo pomorskie) został zabrany przez pogotowie, po tym jak zaczął wymiotować krwią o czwartej w nocy - podaje Super Express. - Zbadali mu krew, mieli wykonać prześwietlenie płuc i to miało pomóc - mówi pani Anna, żona zmarłego.

Po wypisaniu stan mężczyzny nie poprawił się i następnego dnia żona zabrała go do przychodni do Łupawy. Gdy wróciła tam z dokumentacją medyczną, zobaczyła swojego męża w kałuży krwi przed przychodnią.

Zobacz też: Zmiany w pomocy nocnej i świąteczne

Jak zareagował szpital w Słupsku? - Przeprowadziliśmy wewnętrzną kontrolę. Wszystkie procedury zostały zachowane. Badania wykluczyły wystąpienie zagrożenia zdrowotnego - powiedziała Elżbieta Gryko, rzecznik prasowy. Postępowanie w tej sprawie prowadzi prokuratura w Lęborku.

Źródło: SE.pl

died51g

Podziel się opinią

Share

died51g

died51g
Więcej tematów