Trwa ładowanie...
d4lt5po

Legionowo: Zabójstwo Nepalczyka. Kolejna osoba zatrzymana

Policjanci z Legionowa zatrzymali kolejnego mężczyznę, który jest podejrzany o zabójstwo Nepalczyka. Zatrzymany to 20-letni obywatel Indii. Grozi mu dożywocie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Legionowo: Zabójstwo Nepalczyka. Kolejna osoba zatrzymana
Legionowo: Zabójstwo Nepalczyka. Kolejna osoba zatrzymana (Policja)
d4lt5po

Do zabójstwa doszło kilkanaście dni temu. Zamordowany 37-letni Nepalczyk był właścicielem restauracji. Jego ciało odnaleziono w samochodzie. Śledczy ustalili, że został uduszony. Prokuratura uważa, że przestępcy musieli wszystko zaplanować - udusili swojego szefa w lokalu, by potem porzucić ciało w samochodzie na obrzeżach miasta.

Dotychczas zatrzymano trzy osoby - wszyscy to obywatele Indii pracujący w lokalu Nepalczyka. Dwóch z nich było podejrzanych o zabójstwo, a trzeci został zatrzymany w charakterze świadka. Jeden podejrzany mężczyzna przyznał się do zamordowania szefa restauracji. Podejrzani trafili do aresztu na trzy miesiące.

W ostatnich dniach doszło do zatrzymania kolejnego obywatela Indii. 20-latek również jest podejrzany o zabójstwo Nepalczyka. Usłyszał już zarzuty. Sąd Rejonowy w Legionowie przychylił się do wniosku policjantów i prokuratora i zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania. Podejrzanemu grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności.

d4lt5po

Podziel się opinią

Share

d4lt5po

d4lt5po
d4lt5po
Więcej tematów