Trwa ładowanie...

Lea już po operacji. Jarosław Wałęsa mówi o szczegółach

Mała Lea, córka Jarosława Wałęsy przeszła w środę w Centrum Zdrowia Dziecka operację serca. Polityk mówi, że dziecko oddycha już samodzielnie. Zdradza szczegóły po operacji.
Share
Jarosław Wałęsa: córeczka jest w połowie wybudzona
Jarosław Wałęsa: córeczka jest w połowie wybudzonaŹródło: East News
d411ikt

Operacja 8-miesięcznej Lei, córki Jarosława Wałęsy, była przekładana. W końcu w środę się odbyła, trwała dwie godziny i przebiegła pomyślnie.

Teraz, jak informuje "Super Express" Jarosław Wałęsa, Lea opuściła już oddział intensywnej terapii i przebywa na kardiochirurgii. - Córeczka jest w połowie wybudzona, ma podłączone cewniki, dreny, ale oddycha już samodzielnie - cieszy się.

Szczęśliwy tata mówi, że Lea jest bardzo silną dziewczynką i szybko dochodzi do siebie. - Dziękuję Bogu i lekarzom, że Lea będzie mogła normalnie żyć - powiedział.

d411ikt

Polityk opowiada, że wczoraj mógł dotknąć córeczkę, ale bał się, że coś może się stać i tego nie zrobił. Przytulić będzie ją mógł dopiero za jakiś czas.

"Najgorsze już za nami"

"Kochani przyjaciele, dziękuję wam z całego serca za wszystkie wyrazy otuchy i wsparcia jakie płyną do naszej rodziny od kilku dni. Dziś z ulgą mogę powiedzieć - to co najgorsze, już za nami. Nasza kochana córeczka jest po operacji i choć teraz czeka nas jeszcze rekonwalescencja, to z nadzieją patrzymy w przyszłość" - dziękował na Facebooku za wsparcie.

W rozmowie z WP dziadek Lei Lech Wałęsa tłumaczył, dlaczego nie pojechał do Centrum Zdrowia Dziecka w Międzylesiu i nie towarzyszył rodzinie w szpitalu. - Co ja bym pomógł? - pytał. Jak podkreślił, robiłby tylko niepotrzebny tłum.

d411ikt

Jarosław Wałęsa ma dwoje dzieci. Pierwszy raz został ojcem w 2013 roku. Wtedy urodził mu się syn Wiktor. Później, w połowie 2018 roku, na świat przyszła Lea.

Zobacz aktualne wiadomości na WIADOMOSCI.WP.PL.

Zobacz także: Lech Wałęsa o LGBT. Janina Ochojska odpowiada

Wiesz coś więcej na temat tego zdarzenia? Prześlij nam informację, zdjęcie lub wideo przez dziejesie.wp.pl

d411ikt

Podziel się opinią

Share
d411ikt
d411ikt
Więcej tematów