Trwa ładowanie...
d1maw3l

Kwiatkowski: nie odbieram telefonów, zawsze oddzwaniam

Prezes TVP Robert Kwiatkowski powiedział przed komisją śledczą, że fakt, iż bilingi opublikowane przez "Rzeczpospolitą" wykazują że on i Rywin wielokrotnie telefonowali do siebie nie dowodzi, że rozmowy między nimi się odbyły.

d1maw3l
d1maw3l

"Fakt wystąpienia billingu nie oznacza - w moim przypadku przynajmniej - faktu odbycia rozmowy. Być może brzmi to zaskakująco, ale wyznaję zasadę jako prezes telewizji, czyli osoba do której dość często się dzwoni, że nigdy telefonów nie odbieram, zawsze oddzwaniam. Być może tak było i w tych przypadkach. Ja nigdy nie noszę telefonu komórkowego - tego głównego telefonu komórkowego - przy sobie, zawsze ma ten telefon albo kierowca, albo asystent albo sekretarka. Nie wiem jak długo trwały te rozmowy, o których pisze 'Rzeczpospolita', bo ja nie mam dostępu do swojego billingu" - tak Kwiatkowski odpowiedział na pytanie szefa komisji Tomasza Nałęcza o jego rozmowy telefoniczne z Lwem Rywinem z 11 lipca zeszłego roku, odbyte w kluczowych chwilach sprawy - gdy Rywin miał się spotkać z Rapaczyńską.

Kwiatkowski przyznał, że zna wtorkową publikację w "Rzeczpospolitej" o billingach z telefonów jego i Rywina, ale nie chciał jej komentować.

Wcześniej Kwiatkowski opowiadał, że 10 lipca - po powrocie ze swego urlopu - spotkał się z premierem Leszkiem Millerem, a między 10 a 13 lipca - "to był czas na nadrabianie zaległości z ponad tygodniowego pobytu za granicą. "Czytałem informacje prasowe, starałem się kontaktować z kolegami z Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji, pytałem też kolegę z zarządu TVP, jak sprawy się mają" - mówił prezes TVP. (aka)

[

]( http://wiadomosci.wp.pl/pisane-ci-pisanie-6039096887997569a ) Skomentuj tę sprawę! „Rywingate” - przykład pospolitej próby korupcji, czy też afera polityczna na najwyższych szczeblach władzy. Apogeum choroby czy początek kuracji? Sprawa zostanie wyjaśniona i sprawca (lub sprawcy) skazany?
Redakcja wiadomości WP zaprasza Cię do współredagowania naszego serwisu - prześlij nam Twój komentarz dotyczący powyższego tematu.

d1maw3l
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1maw3l
Więcej tematów